stat
Impreza już się odbyła

Aberracja

Inicjatywa KaWtan zaprasza na wystawę projektu "Aberracja" przedstawiającego zagadnienia przemocy wobec kobiet - emocjonalnej, ekonomicznej, seksualnej, takiej, którą trudno zdefiniować słowami. Zapoznanie kobiet z ich wewnętrznym światem jest często pierwszym krokiem do wyjścia z trudnych sytuacji życiowych. Zrozumienie siebie, pogodzenie się i zaakceptowanie emocji daje zielone światło do działań, bo to one powinny zacząć się właśnie we wnętrzu.

• Wystawa odbędzie się 23.11.2019 r. o godz. 17:00 w Sopocie, ul. Bohaterów Monte Cassino 11a i towarzyszyć jej będzie rozmowa o powrocie do równowagi, wzmocnieniu siebie po doświadczeniu przemocy. Prowadzącą będzie trójmiejska psychoterapeutka Joanna Krysiak z Pracowni Psychoterapii w Sopocie. Prowadzi ona terapię w nurcie ericksonowskim (terapia strategiczna), indywidualną oraz par i rodzin. Współorganizatorami wydarzenie są: Berlińskie wieczory po polsku, Trójmiejskie Dziewuchy Dziewuchom oraz Miejsce.

Zapraszamy!

KaWtan
https://www.facebook.com/TrojmiejskieDziewuchy/
https://www.facebook.com/miejscesopot/

Sponsorzy:
http://www.elbaco.com.pl/
Easy Home Studio

Wsparcie:
DOK Democracy is OK

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Z jakiego języka pochodzi drugi człon nazwy teatru tańca - Teatr Amareya?