stat
PATRONAT

30-lecie galerii Triada wystawa artystów galerii

Galeria Triada powstała latem 1990 roku. Jest jedną z najstarszych istniejących galerii sztuki współczesnej w Polsce. W roku 2020 obchodzimy jubileusz.

Obchodom tym na początku września towarzyszyć będzie zorganizowana w galerii wystawa około 30 artystów współpracujących od lat z Galerią. Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wystawie. Do udziału w wystawie zapraszamy około 30 artystów współpracujących z nami.

Swój udział potwierdziło już kilkunastu z nich: Agnieszka Gewartowska, Katarzyna Karpowicz, Aleksandra Makowska, Marta Piórko, Małgorzata Stępniak , Ewa Skaper, Martta Węg, Anna Wypych, Waldemar Marszałek , Henryk Cześnik, Hugon Lasecki, Marek Wróbel, Andrzej Umiastowski, Roch Urbaniak, Jacek Pałucha , Dariusz Miliński, Daniel Pielucha, Czesław Tumielewicz i inni.

Temat wystawy taki, jak trzy podstawowe kolory w logo Triady: niebieski, żółty, czerwony. Trzy kolory. 30 lat minęło... Dowolność w interpretacji i w podejściu do tematu.

Patronat honorowy nad wystawę i jubileuszem galerii objęli: Prezydent Miasta Gdańska oraz Marszałek Województwa Pomorskiego.

Otwarcie wystawy odbędzie się w rygorze sanitarnym, z limitowaną ilością osób w pomieszczeniu , z zaproszeniami. W kolejne dni wstęp na wystawę będzie wolny dla wszystkich chętnych.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Max Lars to pseudonim którego trójmiejskiego pisarza?