stat
Impreza już się odbyła

oprowadzanie kuratorskie ...on making

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie on making z kuratorkami projektu dr Sian Bonnell i Małgorzatą Taraszkiewicz-Zwolicką.
Prezentowane na wystawie prace odnoszą się do tożsamości narodowej,  rozważań o miejscu człowieka w naturze, jego kondycji wynikającej ze społecznego uwikłania w stereotypy i narzucane systemy religijne a także głęboko zakorzenione w zachodnioeuropejskiej narracji mitologii.
Artystki tworzą katalogi wspomnień i budują je z rejestrowanych obrazów zastanej rzeczywistości lub tworzą z nich nowe formy. obrazu fotograficznego. Podejmują najnowszy dialog z medium, wychodzą poza jego ramę, rejestrują ruch i kreację, analizują kontekst ciała - przedmiotu - miejsca, aby odkrywać integrujące bohaterów relacje. Dla innych fotografia jest zarówno środkiem poetyckiego wyrazu, jak i narzędziem analizy symboliki cyklu życia.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?