• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

muzyczno-kabaretowe widowisko - od bacha do ac/dc - adam snopek show

Zapraszamy na muzyczno-kabaretowe show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka! Impreza odbędzie się 30.09 br. w Kosakowskim Centrum Kultury o godzinie 18.00.

sty 3

środa, godz. 17:00, 19:30

bilety 99 - 180 zł
Kup bilet
mar 10

niedziela, godz. 19:00

bilety 99 - 180 zł
Kup bilet
Adam Snopek jak nikt inny zaczaruje ten czas muzycznie malując historię w programie Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło.  Koniecznie zarezerwujcie sobie czas na wrześniowe rozpoczęcie polskiej złotej jesieni! Bilety w cenie regularnej 45 zł, do końca sierpnia można kupić w przedsprzedaży za 40zł.

Czego się możecie spodziewać? Przede wszystkim brawurowej jazdy przez wieki największych przebojów muzyki rozrywkowej i klasycznej z aktywnym udziałem publiczności! To muzyczno-kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski Małe Dwa"! Będziemy się śmiać, wzruszać, chwytać za głowę - jedno jest pewne nie przejdą Państwo obok tego wydarzenia obojętnie!

https://youtu.be/wN8duR2bV0Q
ADAM SNOPEK absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Kierownik muzyczny Teatru Śląskiego im. S. Wyspiańskiego w Katowicach. Czynny muzyk sesyjny, z powodzeniem wchodzi na polską scenę kabaretową.

Opinie

Sprawdź się

Jaką inicjatywę łączącą kulturę z przestrzenią miasta wymyślił i koordynuje związany z Klubem Plama Szymon Wróblewski?