stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Zamykamy Dużą Scenę - koncert pożegnalny

Teatr Muzyczny w Gdyni zamyka Dużą Scenę! Z tej okazji zaprasza w niepowtarzalną muzyczną podróż, która zaskoczy widzów konwencją, humorem i repertuarem. Będzie można przypomnieć sobie największe hity ostatnich 30 lat oraz najbardziej znane przeboje z musicali: "Kolęda nocka", "Les Miserablles", "Evita", "Hair", "Chicago" i inne.

Relacja z imprezy

sty 31

niedziela, godz. 19:00

bilety 125 - 145 zł
Kup bilet
kwi'21 18

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 130-180 zł
Kup bilet
Koncert wspomnień to wybuchowa mieszanka humoru i teatralnych atrakcji. Pożegnaj dużą scenę i przygotuj się na zaskakujący finał. A wszystko w niezwykły wieczór 10 czerwca o godz. 21:00.

Rozbudowa Teatru rozpoczęła się w grudniu 2010 roku. Pierwszym etapem rozbudowy było powstanie Nowej Sceny z widownią na ponad 300 miejsc. Nowa Scena rozpoczęła działalność 14 kwietnia 2012 roku premierą BALU W OPERZE w reż. W. Kościelniaka z muzyką Leszka Możdżera.

Najpoważniejszym i ostatnim etapem rozbudowy jest powiększenie widowni Dużej Sceny z 697 do 1070 miejsc oraz zaplecza Dużej Sceny, które zyska dodatkowe piętro oraz nowe pomieszczenia. Tak wielkie przedsięwzięcie wymaga zamknięcia tej części Teatru na okres od lipca 2012, aż do ukończenia projektu rozbudowy w maju/czerwcu 2013.

Od września 2012 na Placu Grunwaldzkim stanie "Scena Obok" z widownią na 650 miejsc. Ta nowoczesna, ogrzewana hala widowiskowa będzie miejscem pierwszej premiery nowego sezonu artystycznego musicalu "Rocky Horror Show" grane będą tam też spektakle z dużej sceny m.in. "Grease", "Skrzypek na Dachu", "My Fair Lady", "Spamalot".

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?