• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Zakończ Wakacje w Rytmie Saksofonu z Damianem Rejniakiem

Ogłoszenia Kolonie, półkolonie i ferie w Trójmieście

W nadchodzącą niedzielę na zakończenie wakacji będziemy mieli okazję doświadczyć wyjątkowej muzyki na żywo, w wykonaniu Damiana Rejnaka na saksofonie. To będzie prawdziwe muzyczne przeżycie, które wspaniale uzupełni nasz dzień.

w każdy piątek (do 29.12), godz. 19:00

Sopot,
Wstęp wolny
gru 31

niedziela, godz. 18.00

bilety 110 zł
Kup bilet
Muzyka rozpocznie się o godzinie 11, dokładnie wtedy, gdy będziemy mieć ochotę na doskonałe śniadanie. Na stole pojawią się pyszne gofry ziemniaczane, które idealnie będą pasować do leniwego poranka. W towarzystwie aromatycznej kawy, zarówno zwykłej, jak i specialty, nasze śniadanie stanie się jeszcze bardziej wyjątkowe. Melodie saksofonu Damiana będą płynęły harmonijnie, tworząc atmosferę spokoju i relaksu.

jazz - koncerty w Trójmieście


Muzyka będzie towarzyszyć nam przez całe dwie godziny, do godziny 13, a następnie będziemy mieli czas na spacer i przygotowanie się na wieczorny koncert.

O godzinie 17 wrócimy do naszego miejsca, aby kontynuować naszą muzyczną podróż. Damian Rejnak ponownie weźmie saksofon w dłonie, a my będziemy delektować się lampką wina. To będzie idealna melodia towarzysząca nam podczas relaksu, rozkoszując się wybornym winem i ciepłym wieczorem.
To zakończenie wakacji będzie naprawdę magiczne, dzięki muzyce Damiana Rejnaka i doskonałym posiłkom. Całe doświadczenie dostarczy nam chwil spokoju, relaksu i rozkoszy, co sprawi, że nasze wakacje zakończą się w naprawdę wyjątkowy sposób.

Opinie

Sprawdź się

W oddziale Sztuki Dawnej można zobaczyć jedno z najważniejszych światowych dzieł sztuki. O jaki obraz chodzi?