• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Agata Jasińska | Blisko

Zapraszamy na wyjątkowy koncert promujący debiutancki album wejherowskiej artystki, Agaty Jasińskiej!

Nie przegap wyjątkowego koncertu wejherowskiej artystki. Agata Jasińska, wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, pianistka, pedagog, wydała swój debiutancki album Blisko.  Wraz z zespołem, zaprezentujeautorski repertuar w niepowtarzalnych aranżacjach. Każda piosenka to inna historia, każda melodia to inna emocja przyjdź i przeżyj je wszystkie razem z nami. To będzie wieczór pełen ekspresji i niezapomnianych wrażeń!

jazz - koncerty w Trójmieście


Od urodzenia mieszka w Wejherowie. Tu uczęszczała do szkół, jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia oraz Liceum Sobieskiego. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku.
Pod koniec studiów odkryła w sobie pasję tworzenia. Za sprawą wewnętrznych przeżyć i doświadczeń życiowych powstawały kolejne teksty i melodie. Artystka koncertowała z wieloma muzykami/zespołami prezentującymi różne stylei gatunki muzyczne (rock, klasyka, blues, jazz,  pop, trance, ambient). Odnajduje się w wielu z nich, jednak najwięcej satysfakcji i wypełnienia dają jej występy solowe, na których głównie wykonuje swoje autorskie piosenki. Ma swoją własną wrażliwość, której się trzyma, jest jednak otwarta na różnorodność, chętnie podejmuje projektowe działania na różnych polach. Nagrywała chórki oraz wokale m. in. dla takich wykonawców, jak: Lud Hauza, SOK, dj Any, Yugopolis, Marek Piekarczyk.

Według słuchaczy posiada niepowtarzalną barwę głosu, oraz zupełnie inne spojrzenie na muzykę. W swojej pracy artystycznej kieruje się kreatywnym, harmonijnym połączeniem elementów wielu stylistyk muzycznych. Nasycone brzmienie głosu, fach w ręku i umiejętności pozwalają jej barwnie tworzyć i prezentować własną twórczość. Ukazuje prawdziwą muzykę, z jej prawdami, fantazjami i niedopowiedzeniami.

Stylistyka  ballada liryczna, bard, avant-pop, neo soul, jazz-pop, blues

W trakcie występu głównym muzycznym tematem będą prezentacje autorskich piosenek, głównie z debiutanckiej płyty artystki oraz dodatkowy materiał, jakim są interpretacje wybranych coverów.
cze 12

środa, godz. 20:00

bilety 169 - 420 zł
Kup bilet

Opinie

Sprawdź się

Jak nazywa się festiwal organizowany jesienią przez Instytut Kultury Miejskiej?