stat
Impreza już się odbyła

Zajęcia Teatralne dla dzieci

Zapraszamy na bezpłatne, pokazowe zajęcia teatralne dla dzieci w Dzikawce w Sopocie.

Termin: 11 kwietnia 2021
Dzieci 3-4 letnie o godzinie 10:00 do 10:45 (ostatnie 15 minut zabawa w kulkach)
Dzieci 5-7 letnie o godzinie 11:30 do 12:15 (ostatnie 15 minut zabawa w kulkach)

Najmłodsi uwielbiają moje zajęcia, gdyż mogą się na nich wyszaleć, wykrzyczeć, pokazać emocje, które uczymy się wydobywać. Podczas szeregu pierwszych zajęć ćwiczymy ruch, charakterystyczne gesty i odgłosy zwierząt (dzieci bardzo lubią tą tematykę), potem przechodzimy do profesji, świata muzyki, instrumentów i tańca, świata bajek.

Zajęcia zaczynają się przywitaniem ze mną i Przyjacielem Kretem, który jest pacynką. Pomaga w przeprowadzeniu zajęć, ośmiela dzieci, zachęca do tego, aby aktywnie wejść w świat teatru.
Następnie skupiamy się na prawidłowej wymowie (wyprowadzam dzieci z seplenienia, poprawnie po jakimś czasie wymawiają r, sz, cz).

Potem przechodzimy do rozgrzania ciała (tutaj wymyślam różne ćwiczenia fizyczne, czasem robimy zawody lub ćwiczymy jogę).

Następnie przechodzimy na "scenę". I tutaj dzieci wykazują się kreatywnością - odgrywają role, przeprowadzamy scenki lub indywidualne etiudy na dany temat (zwierzęta, zawody, bajki, sytuacje trudne - rola społeczna i edukacyjna).

Każde zajęcia kończę wyciszeniem, aby dzieci nie były "rozhulane" na dalszą część dnia. Robimy wyedy masażyki, słuchamy relaksującej muzyki, odprężamy ciało i umysł.
W razie jakichkolwiek pytań, pozostaję do dyspozycji.
Karolina Adamska Latoch
Tel:603-537-881

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?