• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Z powrotem w Hogwarcie | spektakl improwizowany grupy Cytrynowy Sorbet

Wakacje dobiegają końca. Czarodzieje mkną przez zatłoczony peron 9 i ¾. Twarze uczniów znikają w pociągu pędzącym do Hogwartu. Pierwszoroczniaki przedzierają się przez jezioro z przerażonymi minami. Przyjaciele padają sobie w ramiona, a nauczyciele zadają tony pracy domowej już w pierwszym tygodniu szkoły.

Czy chcesz wiedzieć:
Jak wyglądają przedmioty, których nie pokazano w książce?
Co robią nauczyciele po godzinach?
Jakie tajemnice skrywa Hogwart?
Gdzie uczniowie udają się na nocne schadzki?

Na te i inne pytania odpowiemy w szeregu improwizowanych scen, do których sugestie podacie nam Wy.

Dla kogo jest ten spektakl? Dla wszystkich!
Kto będzie się bawił najlepiej? Osoby, które przeczytały książkę lub obejrzały film z tej sagi! Na scenie nie zabraknie odniesień do czarodziejskiego świata, a fandom będzie miał tutaj swój mały raj!

Spektakl jest przeznaczony dla osób 16+. Ze względu na nieobliczalność scenariusza, mogą paść ze sceny niecenzuralne treści oraz słowa. A przecież nie chcemy być jak Hagrid szepczący pod nosem "Cholibka, nie powinienem był tego mówić".

Cytrynowy Sorbet jest grupą improwizacji teatralnej, a ich spektakle osadzone są w świecie Harry'ego Pottera. Czym jest improwizacja teatralna? To forma sztuki, w której aktorzy nie mają scenariusza ani z góry ustalonych ról, a losy bohaterów kształtują widzowie. Dzięki temu każde przedstawienie jest unikatowe i nigdy się nie powtórzy. Magię na scenie tworzyć dla Was będą: Emilia, Kalina, Kasia i Igor.

Zapraszamy!

 

Przeczytaj także

Opinie

Sprawdź się

Noblista z Wrzeszcza, autor "Blaszanego bębenka", którego imię nosi galeria miejska to: