• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Wystawa rysunku i malarstwa Hanny Treblińskiej-Kubicz

W dniach 6 - 20 października 2017 roku planowana jest kolejna wystawa w galerii Triada z zupełnie nowymi pracami artystki. Prezentowane będą rysunki, a tytuł wystawy "Podszepty".

12 - 25 sierpnia 2022

Gdańsk,
Wstęp wolny

10 sierpnia - 31 października 2022, godz. 10:00 - 17:00

bilety 8 zł
ulgowy 1 - 5  zł
Artystka ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu - kierunek tkanina. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - dyplom w 1986 roku w pracowni prof. Kiejstuta Bereźnickiego. W latach 1985-1992 pracowała jako pedagog w Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni-Orłowie.

Początkowo zajmowała się tkaniną artystyczną tworząc duże gobeliny o trójwymiarowej strukturze, później jej głównym środkiem wyrazu stał się pastel. Od lat współpracuje z galerią Triada, najpierw w Sopocie, gdzie w 2007 roku miała swoją indywidualną wystawę pasteli. W dniach 1-15 października 2010 w galerii Triada w Gdańsku miała miejsce pierwsza wystawa rysunku Hanny Kubicz.

Zapraszamy na kolejną wystawę artystki z nowymi pracami do dnia 20 października 2017.
Patronat honorowy nad wystawami w Triadzie objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z jakim miastem związana jest Magdalena Grzebałkowska - specjalistka od reportaży biograficznych, laureatka wielu nagród, finalistka Nagrody Literackiej Nike?