stat
PATRONAT

Wystawa plakatów górskich - Proces tworzenia potrzebuje paliwa

Biuro Podróży LOCO Travel zaprasza na wystawę plakatów górskich "Proces tworzenia potrzebuje paliwa" stworzonych przez Welldonegan.

4 - 30 listopada 2020, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Proces tworzenia potrzebuje paliwa. Historia pełna jest artystów czerpiących moc i inspirację z najróżniejszych źródeł, także tych poszerzających granice świadomości. Jednak równie wielu czerpało swoje inspiracje z otaczającej natury, która niemal zawsze jest dookoła nas na wyciągnięcie ręki, a której tak często nie doceniamy i nie szanujemy.

Żyjąc na styku dwóch wielkich naturalnych żywiołów - morza i gór - Dominika Gan doskonale wie jak potężną i onieśmielającą siłą jest przyroda. Wykorzystując każdą wolną chwilę na teleportowanie się znad Bałtyku w Tatry czy Alpy, nieustannie doświadcza tej siły, która znajduje swoje ujście w jej pracach. Styl plakatów tworzonych przez Dominikę nawiązuje do stylu najlepszych polskich artystów tej gałęzi sztuki, posiadając jednocześnie dystans do rzeczywistości. Mimo, że doświadczane przez autorkę prac góry są majestatyczne i groźne, to już te które znajdują się na plakatach, wydają się znacznie przyjaźniejsze i widziane z pewnym przymrużeniem oka. Warto zatrzymać się przy każdym z plakatów i dać sobie chwilę na odprężenie. Może także Wy, tak jak Dominika, poczujecie ślizgający się po tatrzańskich murawach wiatr?Plan wydarzenia:
21:00 "Proces tworzenia potrzebuje paliwa" - wystawa plakatów górskich od Welldonegan
22:00 Pure.powder Tour - projekcja filmu NUMINOUS
22:30 - 5:00 LOCO Night impreza & koncert na rozpoczęcie sezonu zimowego (więcej info)

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z teatralnych budynków w Trójmieście w "Blaszanym Bębenku" Güntera Grassa nazwany został "młynkiem do kawy"?