• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wystawa fotografii Grupy F16. Silk

SILK to gra. Plastyczny w swej formie, podatny na manipulacje fragment białego materiału, to punkt wyjścia. Jedwab- tkanina niegdyś stosowana jako podłoże w sztuce malarskiej, Grupie F16 posłużył jako zalążek do indywidualnych fotograficznych poszukiwań. 13 artystów przekazujących sobie, niczym w sztafecie, ten sam materiał z zadaniem wykorzystania go do stworzenia unikalnej fotografii. 13 fotografii różnorodnych pod względem sposobu wykorzystania tkaniny, kompozycji, formy wyrazu i symboliki. Zapraszamy do gry.

4 - 30 maja 2022, godz. 10:00 - 18:00

Wstęp wolny

28 kwietnia - 5 czerwca 2022, godz. 10:00

Wstęp wolny
GRUPA F/16
F/16 - niezależna grupa twórcza zrzeszająca absolwentów Sopockich Szkół Fotografii. Powstała w 2018; swoją działalność rozpoczęła tworząc projekt fotograficzny VOGÓLE - o modzie niemodnie. Grupa skupia fotografów zajmujących się różnymi dziedzinami tego medium; jej projekty tworzą intrygującą mieszankę różnych spojrzeń i wrażliwości połączonych wspólnym tematem.

AUTORZY
Edyta Czapla
Sławek Pełka
Marcin Roziewski
Anna Bobrowska
Rafał Kucharek
Szymon Lewiński
Monika Woźniak
Sonia Reiske
Katarzyna Mrugała
Emilia Snochowska
Marcelina Szczuraszek
Magdalena Kluczny
Agnieszka Wojciechowska

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Autorzy obrazów holenderskich i flamandzkich XVII w. często inspirowali się pracami wcześniejszych znanych mistrzów, takich jak: