• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wernisaż wystawy fotografii Jana Masy

W dniu 7 lipca 2022 r. o godz.18.00 w Galerii ZPAP przy ul. Mariackiej 46/47 w Gdańsku zostanie otwarta wystawa Jana Masy Fotografia & mixed media, zatytułowana BYĆ w drodze, połączona z jubileuszem 50-lecia twórczości artystycznej.

Wystawa czynna w dniach 7-28.07.2022 r, od wtorku do niedzieli w godzinach 13.00-17.00.

Relacja z otwarcia wystawy będzie dostępna na naszej stronie internetowej www.zpap-gdansk.pl i w mediach społecznościowych.

kuratorka wystawy: Grażyna Tomaszewska-Sobko

JAN MASA, rodzony w Gdańsku w 1950 roku. Artysta fotografik i rzeźbiarz. Mieszka i pracuje w Erkrath, w Nadrenii Westfalii w Niemczech. Studiował na Wydziale rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku u prof. Horno-Popławskiego i prof. Duszeńko, którą ukończył w 1973 r. Zajmuje się kolażem, fotografią oraz działaniami w przestrzeni, rozumianymi jako szeroko pojęty eksperyment. Jego twórczość charakteryzuje głębokie przeżycia duchowe. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych oraz muzeach w Finlandii, Kanadzie, Niemczech, Polsce i USA. Ponad 20 wystaw indywidualnych oraz 110 zbiorowych w Polsce oraz wielu krajach Europy i Ameryki Północnej. www.masa-art.eu

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?