stat
Impreza już się odbyła

Wernisaż w Neonie - wystawa plakatów Konrada Rószkowskiego

Zapraszamy na wystawę plakatów autorstwa Konrada Rószkowskiego w międzygwiezdnym klimacie. Wernisaż wystawy odbędzie się u nas 28.08.2020 (piątek) o 17:00, a plakaty będziecie mogli oglądać przez okrągły miesiąc.

Konrad Rószkowski - Gdańszczanin, który zdecydował się zostać projektantem graficznym. Zakochany w minimalizmie oraz typografii, co przekłada się na jego projekty. W wolnych chwilach spogląda w gwiazdy i tworzy plakaty i ilustracje, w których zdecydował się na mroczną (czasami dosyć matematyczną) abstrakcję.

Międzygwiezdna wystawa ma przybliżyć i uświadomić osobie oglądającej plakaty różnorodność otaczającego nas wszechświata i uzmysłowić jak mało jeszcze wiemy. Przedstawia najbliższe Ziemi zbiory gwiazd jak układ słoneczny, czy drogę mleczną oraz wybuch supernowej i czarną dziurę. Niektóre z obrazów, oprócz czarnego tuszu na papierze otrzymały kolorowe neony, aby dodać im blasku, który widać przy tych ciałach niebieskich w rzeczywistości. Kolekcję dopełnia kapsuła Apollo 11 oraz statek kosmiczny obcych.

Czekamy na Was!
Ps. to piątek więc zaserwujemy Wam coś specjalnego spod lady, jak co tydzień.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy w obecnej siedzibie Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Gdańsku, w czasach powojennych, prowadzona była działalność sportowa?