stat
Impreza już się odbyła

Weekendowy ukulelowy zawrót głowy

Zapraszamy do wzięcia udziału w muzycznych warsztatach ukulele! Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 12 roku życia i dorosłych.

w każdą środę (do 17.06), godz. 17:30 - 19:00

Gdańsk,
bilety 40 zł
kwi 19

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Zapraszamy wszystkich, którzy zawsze chcieli nauczyć się gry na ukulele, ale nigdy nie mieli okazji spróbować, jak i tych, którzy troszkę już grają, ale szukają wskazówek i chcą pograć w grupie.
Ukulele jest niezwykle demokratycznym instrumentem, nie potrzebujesz wcześniejszego przygotowania muzycznego, by zacząć grać!

Nie musisz mieć własnego instrumentu - możesz skorzystać z naszych instrumentów - bez dodatkowych opłat. Ilość instrumentów jest ograniczona, dlatego nie czekaj, zapisz się i zarezerwuj instrument dla siebie już dziś!

Grupy będą liczyły około 15-20 uczestników.

Gramy w sobotę 22.lutego 2020

PLAN WARSZTATÓW:

22.02.2020

11:00-13:00 grupa dla początkujących (od zera) - 1 WOLNE MIEJSCE, BRAK INSTRUMENTÓW DO WYPOŻYCZENIA
13:00-15:00 grupa dla coś już grających (jeśli znasz już podstawowe akordy na ukulele, lub grałeś wcześniej na gitarze, zapraszamy Cie do tej grupy)

23.02.2020

11:00-13:00 grupa dla początkujących (od zera) MAMY WOLNE MIEJSCA I INSTRUMENTY


Po warsztatach zapraszamy na integracyjną herbatkę lub kawkę w kawiarni Sztuka Wyboru w Starym Maneżu!

Kurs ukulele to połączenie teorii i potężnej dawki praktyki. Przećwiczymy m.in. popularne rytmy bicia, grę palcami, przykładowe utwory. Ponadto, nauczymy się stroić instrumenty, odczytywać diagramy akordów, tabulaturę, a także wspólnie wykonamy fragmenty piosenek uwzględniając różny poziom zaawansowania.

Kurs obejmuje:
dwugodzinne warsztaty, pakiet startowy specjalnie przygotowany dla naszych kursantów oraz możliwość skorzystania z naszych instrumentów podczas warsztatów.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest dokonanie wpłaty za warsztaty w ciągu dwóch dni od zapisu.
Wpłaty dokonujemy na konto Akademii Gitary: 59 1140 2004 0000 3602 7577 3693. W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika warsztatów oraz daty warsztatów.

Zapisy: facebook Akademii Gitary, mailowo: biuro@guitaracademy.edu.pl, lub telefonicznie na 534 930 869. koniecznie z zaznaczeniem poziomu oraz z informacją, czy ukulele będzie potrzebne. Do zobaczenia!

Zastanawiasz się, czy ukulele jest dla Ciebie? Wydaje Ci się, że do gry na instrumencie potrzeba specjalnego muzycznego talentu i niezwykłych manualnych predyspozycji?

Jedyne, czego potrzebujesz, by mieć frajdę z grania na ukulele to dobre nastawienie i chęć do grania! Serio, nie potrzebujesz niczego więcej. Pierwsze piosenki zagrasz z nami już po 15 minutach zajęć!
Podczas naszych warsztatów stawiamy na praktykę i na to, by jak najszybciej osiągnąć etap gry połączonej ze śpiewaniem. Mamy na to swoje metody.

Wydaje Ci się, że masz za duże palce do tak małego instrumentu? Mamy dostępne instrumenty w różnych rozmiarach, na pewno dobierzemy odpowiedni dla Ciebie!

Jeśli nurtują Cię inne kwestie - nie bój się zapytać w wiadomości, na wszystkie chętnie odpowiemy!

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaki jest najstarszy przykład tkania, który można obejrzeć w Trójmieście?