• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wczasy + Czechoslovakia (1 opinia)

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej. Wczasy zapraszają do Drizzly Grizzly na koncert premierowy z okazji wydania drugiej płyty. To wszystko kiedyś minie jest albumem bardziej zróżnicowanym stylistycznie i brzmieniowo od Zawodów. Post-punk miesza się tu z techno, zimna fala z shoegaze'em, ale to nadal piosenki, które możesz śpiewać pod prysznicem - gorącym lub zimnym. Przyjdź i posłuchaj, jak nowy materiał brzmi na żywo.

Czechoslovakia to power trio z Gdańska. Grają głośną, gitarową muzykę dla melancholijnych marzycieli. Polskie teksty bez wydumanych metafor, wakacyjny luz, beztroska, przebojowość i teledyski w stylu lat 90. To wszystko utopione w gęstych przesterach, ale melodia niczym boja unosi ich na fali.

koncerty w Trójmieście


Nowa płyta - A'more, wydana na CD przez Koty Records i na MC przez Proto Tapes, niechcący przeniosła ich z garażu do wyższej ligi muzyki niezależnej w Polsce. Grani w radiach, obecni na playlistach i zapraszani na festiwale. Rzecz dla fanów: Dinosaur Jr, Pavement, Cardigans, REM, Weed
Nie wiem, jak Czechoslovakia to zrobiła, ale ilekroć wracam do Amore, zupełnie się wyłączam i automatycznie odsuwam na bok wszelkie troski. Zespół zaprosił mnie do własnego uniwersum, a ja wskoczyłem tam na główkę i gwarantuję wam, że jeśli posłuchacie tej płyty, poczujecie to samo Łukasz Brzozowski, Soundrive.

Bilety z każdą poprzednią datą zachowują ważność. Nie trzeba ich wymieniać na nowe. Jeżeli kupiliście bilety wcześniejszy termin i nie chcecie uczestniczyć w wydarzeniu, możecie ubiegać się o zwrot. Piszcie na: kontakt@drizzlygrizzly.pl, w tytule wpisując Zwrot Wczasy, w treści wiadomości: imię i nazwisko, e-mail, nr zamówienia (ten po #).

Informacja o biletach

Opinie (1)

  • WARTO!

    Gdyż, to wszystko kiedyś minie!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Rzeźba z brązu na sopockim deptaku z parasolem upamiętnia barwną postać związaną z Sopotem. Jest to?