stat

Warsztaty z monotypii

Warsztaty z techniki graficznej, monotypii wykonywane będą na łatwo dostępnym materiale jakim jest płytka z pleksiglasu w formacie A4 i karton.

Warsztaty cukiernicze: Fit Torty

paź 27

niedziela, godz. 9:00

Gdańsk,
bilety 300 zł

Warsztaty muzyczno-plastyczne

lis 9

sobota, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Każdy z uczestników może przynieść, fotografie, materiały o ciekawej fakturze, przygotowane szkice. Na płytkę plexiglasu nanoszona jest walkiem farba graficzna. Płytka następnie przykrywana jest papierem do odbitek i zwykłym papierem, na którym uczestnicy wykonują rysunki. W celu wykonania tła można również zastosować karton, który pokryty farba i papierem przeciska się przez prasę, co powoduje odbicie koloru i kształtu kartonu na papierze. Każdy z uczestników przygotowuje 3 arkusze papieru i wykonuje odbitki. Praca wykonywana będzie w 1 do 5 kolorów. Prace będą przypięte do płyt w pracowni graficznej i najlepsze z nich zostaną oprawione i wezmą udział w wystawie.

WIEK: 12+
NR BOKSU: 523

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdyni

Anna Borowska jest absolwentką Wydziału Grafiki Warsztatowej na East London University. W swoich pracach łączy elementy abstrakcyjne z figuratywnymi. Inspirację czerpie zarówno z natury jak i otaczających ją przestrzeni miejskich. Kompozycja, kolor, linia, faktura i ich oddziaływanie na odbiorcę są ważnym aspektem w procesie twórczym artystki. Eksperymentuje z technikami graficznymi sitodruku, fotopolimeru, suchej igły i drzeworytu japońskiego. Jej prace wystawiane były między innymi w Nowym Jorku i Londynie, gdzie w 2017 Królewskie Stowarzyszenie Malarzy i Grafików wybrało jej prace do udziału w zbiorowej wystawie najlepszych grafik.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jakie dwie sztuki zrealizował w Teatrze Wybrzeże Jan Klata?