• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Warsztaty tworzenia masek - Daria Agdan

Karnawał trwa! Dlatego kolejnym wydarzeniem z cyklu Projekt My! są warsztaty tworzenia masek karnawałowych, podczas których każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną okazję do stworzenia swojej własnej, oryginalnej maski karnawałowej.

maj 22

niedziela, godz. 13:00 - 15:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Proces twórczy prowadzący do stworzenia maski, to praca z wyobraźnią przestrzenną, kolorami i fakturami, ale też moment skupienia i świetna zabawa!

Za bazę maski posłuży nam odlew twarzy wykonany za pomocą opaski gipsowej ten etap będzie wykonywany w parach (dlatego warto zapisać się z babcią, tatą, albo przyjaciółką/przyjacielem!). Następnie każdy udekoruje swoją maskę wybranymi dodatkami: farbami, brokatem, materiałem, piórami itp.
Ze względu na możliwość ubrudzenia się wskazane jest zabranie ze sobą ubrania roboczego.
Zapewniamy wszystkie materiały.

O instruktorce:
Daria Agdan zamiłowanie do tworzenia różnych rzeczy zawdzięcza liceum plastycznemu w Orłowie, które pozwoliło jej na rozwój i poznanie wielu technik plastycznych. Absolwentka gdańskiej archeologii i etnologii. Działanie w studenckich kołach, Kole Naukowym Studentów Archeologii UG oraz SKNA Arcana, umożliwiło Darii uczestnictwo i współorganizowanie warsztatów i zajęć z zakresu archeologii eksperymentalnej oraz etnologicznych takich jak Dzień Dziecka po japońsku, gier i zabaw ze świata czy rzemiosła japońskiego.

Informacja o biletach

Wiek: 12+
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy. Osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.

Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl, 583434691

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który duży gdański festiwal o zasięgu międzynarodowym kultywuje tradycje Solidarności w przejawach kultury?