stat

Warsztaty muzyczno-plastyczne dla rodzin z dziećmi

Gdzie dzieci powinny stawiać swoje pierwsze kroki w edukacji muzycznej? Oczywiście w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej! Zapraszamy na cykl warsztatów Rodzinnego muzykowania w sezonie 2019/2020. Będzie radośnie, pobawimy się dźwiękami, zabrzmi różnorodna muzyka grana na żywo, przyjdzie Mikołaj, zatańczy Śnieżynka, zabawią nas bohaterowie z Psiego Patrolu! Plastyczne zdolności pomogą nam w zrobieniu instrumentów muzycznych oraz klawiatury fortepianu, masek karnawałowych czy stworzeniu balonowych arcydzieł!

sty 23

sobota, godz. 12:00 - 14:00

Gdańsk,
bilety 59  zł
lut 26

piątek, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 91 zł
Twoje dziecko ma talent muzyczny? Pokażemy Ci, jak go rozwinąć! Zapraszany na wyjątkowe wydarzenia Pomelody. Jeszcze o nas nie słyszałeś? Przyjdź, dołącz do nas i pobaw się muzyką. Pomelody to międzynarodowy program umuzykalniający dla dzieci i całej rodziny. Zajęcia prowadzone przez nas to godzina radości rodzinnego muzykowania. To, co wyróżnia zajęcia Pomelody spośród innych to wspaniała zabawa przy wartościowej muzyce, starannie dopracowany każdy szczegół oraz skupienie się na pielęgnowaniu relacji w rodzinie. Każde spotkanie to wspólne muzykowanie, śpiewanie piosenek, zabawa z rekwizytami, gra na instrumentach muzycznych oraz kontakt z muzyką graną na żywo przez profesjonalistów. Dodatkowo każde zajęcia wieńczą warsztaty, na których uczestnicy mogą zrobić swój własny, prosty instrument muzyczny. Damy Wam też wskazówki, jak umuzykalniać dzieci w domu i co robić, by muzyka stała się naturalną częścią Waszego życia.

Niedziela, 22/03/2020, 10:00 i 11:30
Sala Biała

Czy coś łączy smoka Krokusa i puzon? Kto wie, ten ręka do góry! Przyjdźcie Zobaczyć, o co chodzi tym razem na wiosennych warsztatach puzonowo-smoczych. Puzon to taka wielka trąba o pięknym, ciepłym brzmieniu. Jak zakończy się opowiedziana puzonem historia o smoku? Będziecie mieli okazję przekonać się o tym i zrobić własny dęty instrument, dość głośny i piszczący.
Poznamy instrument: puzon
Smok: Adam Wiśniewski - puzon
Anna i Adam Weber (Pomelody) - prowadzenie
Dorota Pawlus - kierownictwo artystyczne i prowadzenie
Warsztaty obejmują:
- wspólne muzykowanie oraz umuzykalnianie,
- bajkę ilustrowaną muzyką i odgłosami puzonu,
- warsztaty plastyczne: stworzymy instrument - banjo.
10:00 Od brzuszka do maluszka
Wiek: 0-3 lat i mamy w ciąży
Czas trwania: 1 godz.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich statków-muzeów otrzymał Złoty Krzyż Orderu Virtuti Militari?