• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Wydarzenie aktualne
Warsztaty - świąteczne ozdoby

Warsztaty malowania porcelany przy winie

Wyjątkowe SPA dla duszy - malowanie porcelany przy winie, w pięknym miejscu w centrum Gdyni. Odkryj w sobie artystę i stwórz sobie porcelanowego towarzysza jesiennych wieczorów, w którym kawa, herbata czy też inny napój będą smakować zdecydowanie lepiej. Spędź sobotnie popołudnie w wyjątkowym miejscu, z kieliszkiem wybranego wina w dłoni odkrywając świat malowania porcelany.

gru 22

piątek, godz. 17:00 - 20:00

Gdańsk,
bilety 239,00 zł

w każdy piątek (do 19.01.2024), godz. 19:00 - 22:00

Gdańsk,
bilety 200 zł
DLA KOGO?
Warsztaty są dla KAŻDEGO. Nie musisz umieć malować! Wystarczy, że przyjdziesz z otwartą głową i chęcią. Gwarantuję, że stworzysz sobie wyjątkowego towarzysza na każdy dzień. A że spotykamy się w Dzień Chłopaka, wykorzystajmy to! Panowie stwórzcie prezent dla samych siebie, a Panie dla swoich ukochanych. A może prezentem będzie wspólny udział w warsztatach? Każdy pretekst jest dobry, by spędzić kreatywnie czas w miłym towarzystwie.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Na początku zapoznam Cię z różnymi technikami malowania, narzędziami i możliwościami, które daje nam porcelana. Następnie pod moim bacznym okiem, Ty stworzysz wymarzony kubek ze spodkiem lub 2 kubki. Sam/a zdecyduj, który wariant bardziej Ci odpowiada. A to wszystko w towarzystwie wybranego przez Ciebie wina wprost z nalewaka. Dostępna jest również wersja bez %. Pamiętaj, że możesz uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Zabierz ze sobą przyjaciółkę, siostrę, chłopaka, męża czy mamę. Wspólnie spędzony czas to bezcenny prezent.

KIEDY?
Sobota 30.09.2023r.
godz. 14:00-16:00

KOSZT
230zł/os.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona! Dla pełnego komfortu uczestników warsztaty odbywają się w kameralnych grupach, tak by każdy miał przestrzeń do tworzenia i swobodę kontaktu z prowadzącą. Maksimum 14 osób.

Warsztaty nie odbędą się, jeśli liczba uczestników będzie mniejsza niż 4 osoby!

Opinie

Sprawdź się

Nad głowami spacerujących sopockim deptakiem, na terenie kościoła Św. Jerzego, zlokalizowano pomnik poświęcony jednemu z popularnych polskich „misiów”. To: