stat
PATRONAT

Warsztaty makramy

Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów zaprasza na Warsztaty MAKRAMY 17 listopada 2019 (niedziela).

mar 9

poniedziałek, godz. 17:00 - 18:00

Borkowo,
bilety 29 zł
mar 21

sobota, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk,
bilety 80 zł
ulgowy 20 zł
W niedzielne wczesne popołudnie wszystkich spragnionych nowych wyzwań zapraszamy na bezpłatne warsztaty makramy! Jedyne czego potrzebujemy od Ciebie to twój zapał, inspirację oraz energię potrzebną do swoich fantazji.

Makrama to sztuka wiązania sznurków bez użycia igieł, drutów czy szydełka, która znana była już w starożytności. Niektórzy w Was zapewne pamiętają tą technikę ze szkolnych zajęć ZPT, kiedy tworzyliście ją ze sznurka od snopowiązałki. Potem makrama wyszła z mody i nagle ze ścian poznikały makatki, sówki, kwietniki oraz inne wyplecione ozdoby. Na bardzo długi czas wszyscy o nich zapomnieliśmy. Przyszła jednak pora na przypomnienie sobie umiejętności wiązania sznurków, bo makrama znów jest modna.

Zapraszamy na twórcze warsztaty dla początkujących, na których poznacie pierwsze sploty i podstawy plecenia techniką makramy. Podczas 3 godzinnych warsztatów stworzysz ozdobę ze sznurka do Twojego wnętrza. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wykonania swojej autorskiej makramy pod okiem Mamakramy - Ewy Rutynowskiej. Wszystkie materiały zapewniają organizatorzy.

ZAPISY: wyspaskarbow@gak.gda.pl, 58 323 91 15 w godzinach pracy biura (pn-pt: godz. 10.00-20.00)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ).

Ewa Rutynowska / Mamakrama - tworzy makramy inspirowane morzem. Swoją pasję do rękodzieła rozwijała tworząc początkowo łapacze snów.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Programu Społecznego Rozwoju Wyspy Sobieszewskiej w ramach przygotowań do Euro Jamboree Skautowego w 2020."

Informacja o biletach

- obowiązują zapisy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Jaka telewizja nagrała i wyemitowała musical "Lalka" w reż. Wojciecha Kościelniaka?