stat

Warsztaty ceramiczne: Nerikomi

Poszerzamy horyzonty ceramiczne! Dla tych, którzy są przekonani, że piękne wzory można uzyskać jedynie poprzez odpowiednie malowanie szkliwem, mamy ciekawą propozycję!

w każdą sobotę (od 01.04 do 13.06.2020), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
kwi 19

niedziela, godz. 10:00, 11:30

bilety 8-36 zł
Kup bilet
Nerikomi to technika wywodząca się z Japonii, polegająca na tworzeniu ceramiki z wykorzystaniem kolorowej gliny. Kolor uzyskuje się mieszając glinę z pigmentami lub tlenkami. Na warsztatach będziemy barwić glinę, a następnie tworzyć kolorowe płaty, z których wykonamy naczynie: paterę, miseczkę, talerz, kubek - każdy wybierze swój przedmiot. Kolorową glinę również można użyć jako element dekorujący. Warsztaty idealnie nadają się na początek przygody z ceramiką oraz dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego.

Warsztaty poprowadzi Andrzej Krauze, założyciel Papilarne - pracownia ceramiki, doświadczony ceramik, miłośnik i pasjonat rzemiosła. Przeprowadzi Was przez wszystkie etapy pracy z gliną oraz odpowie na wszelkie palące pytania z dziedziny ceramiki.

Macie pytania? Piszcie śmiało na warsztatyflt@gmail.com lub na Fab Lab Trójmiasto. Gotowi na warsztaty z nerikomi? Zapraszamy!

Wydarzenie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Gdynia.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Pierwszą premierą Teatru Muzycznego (z siedzibą w Gdańsku) był...