stat

Warsztat tworzenia aniołków z makramy

Gorąco zapraszamy osoby 60+ do wzięcia udziału w warsztacie rękodzieła, podczas którego samodzielnie będziemy tworzyć aniołki z makramy! Spotkanie poprowadzi zaprzyjaźniona z Domem Sąsiedzkim w Pałacu Pani Stasia, która podzieli się z nami swoją wiedzą. Jeśli Ty również chciałabyś/chciałbyś nas czegoś nauczyć, zgłoś się do nas!

Stworzymy dla Ciebie przestrzeń, zapewnimy materiały i upowszechnimy Twoje wydarzenie zupełnie za darmo. Na naszych wspaniałych gości będzie czekała gorąca kawa, herbata i ciasteczka. Spotkanie będzie miało charakter integracyjny i potrwa ok. 2 godz.

PROJEKT DLA OSÓB 60+.

Do zobaczenia!

Wydarzenie organizowane w reżimie sanitarnym. Uczestnicy muszą w sposób prawidłowy mieć nałożone maseczki podczas trwania spotkania.

Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025 Edycja 2021.

Informacja o biletach

Obowiązują zapisy
- na adres e-mail: dom.sasiedzki@fundacjarc.org.pl
- SMS-em pod nr tel. +48 786 923 310

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym roku gdańska publiczność miała okazję po raz pierwszy obejrzeć film "Blaszany Bębenek"?