• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Wakacyjne stylówki z Klaudią Rogacz

"Wakacyjne Stylówki" to wydarzenie, które wprowadzi Was w letni nastrój i zainspiruje do tworzenia lekkich, kolorowych i stylowych kreacji. Event odbędzie się 22 czerwca od godziny 11:00 do 15:00 na poziomie -1 naszej galerii.

lip 27

sobota, godz. 15:00

Gdańsk, Długi Ogrody
Wstęp wolny
lip 26-28

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 85 - 260 zł
ulgowy 64 zł
Kup bilet
Klaudia Rogacz, utalentowana absolwentka szkoły projektowania i ikona stylu, poprowadzi ekskluzywny event w Galerii Madison. To doskonała okazja, by poznać sekrety świata mody i zyskać nieocenione wskazówki od ekspertki z 17-letnim doświadczeniem w branży.

Mistrzowski Pokaz Stylizacji
Podczas nadchodzącego eventu, Klaudia zaprezentuje swoje umiejętności na Laureatkach Konkursu organizowanego na Facebooku Galerii Madison. Event jest otwartym wydarzeniem, wiec to niezwykła okazja, aby na własne oczy zobaczyć, jak profesjonalistka dopasowuje stylizacje do osobowości i preferencji każdej z laureatek konkursu. Klaudia zdradzi również tajniki doboru kolorystyki i odpowiednich akcesoriów, które podkreślą indywidualny styl i urok.

Weź Udział w Konkursie i Skorzystaj z Konsultacji u Klaudii Rogacz
Zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie, dzięki któremu będziecie mogły skorzystać z konsultacji u Klaudii Rogacz. To wyjątkowa szansa, aby zasięgnąć profesjonalnej porady i dowiedzieć się, jak najlepiej dopasować swoje stylizacje do własnych potrzeb i preferencji.

Dołącz do Nas i Zainspiruj się
Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Przyjdź do Galerii Madison i zainspiruj się kreatywnością oraz wiedzą Klaudii Rogacz. Dowiedz się, jak tworzyć stylizacje, które wyróżnią Cię z tłumu i podkreślą Twoją unikalną osobowość.

Zapraszamy wszystkich miłośników mody do udziału w tym niezapomnianym evencie. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z prawdziwą ekspertką i zyskać inspirację, która odmieni Twój styl na zawsze. Bądź z nami i poczuj magię mody z Klaudią Rogacz!

Opinie

Sprawdź się

Stefan Chwin, powieściopisarz, eseista, profesor, wykładowca uniwersytecki urodzony w Gdańsku, nie jest autorem powieści: