stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Uroczysta Gala Otwarcia V edycji Festiwalu Wrażliwego

Wydarzenie w ramach

6 października zaczynamy 5. edycję naszego festiwalu uroczystą Galą. Spotkamy się w siedzibie Ergo Hestia w Sopocie. Podczas gali dokonamy podsumowania 5 lat wrażliwości i spotkamy się z wybitnymi specjalistami i specjalistkami na wyjątkowej EKOdebacie.

Tematem przewodnim tegorocznego festiwalu jest EKOwrażliwość i będzie on ważnym elementem każdego wydarzenia.

Program gali:
Podsumowanie 5 edycji Festiwalu Wrażliwego, zmian i trendów społecznych oraz rozwoju Ekonomii Wartości oraz Przywództwa Zrównoważonego Rozwoju.

Debata klimatyczna dla przedsiębiorców: "Czy i jak odpowiedzialne przywództwo może uchronić nas przed EKOCYDEM - klimatycznym samobójstwem?". W debacie wezmą udział przedstawiciele biznesu, samorządów, nauki i mediów.
Paneliści:

Ewa Ewart - dziennikarka, reżyserka, producentka filmowa, dokumentalistka
Prof. dr hab. Jacek Piskozub oceanolog, profesor Instytutu Oceanologii Polskiej Akademii Nauk.
Michał Guć - wiceprezydent Gdyni.
Piotr Ciechowicz - wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza
Mario Everardo Zamarripa Gonzalez - Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju, Grupa ERGO Hestia

Będziemy rozmawiać o tym jakie działania na każdym szczeblu są najistotniejsze i jak wspólnie możemy działać by chronić planetę najbardziej efektywnie, maksymalizując synergię współpracy międzysektorowej.

Festiwal Wrażliwy jest spotkaniem ludzi o szczególnej wrażliwości, nie zgadzających się na niesprawiedliwość w otaczającym nas świecie. Prezentujemy reportaże prasowe, radiowe i filmowe, które koncentrują się we wrażliwy sposób, wokół trudnych problemów społecznych. Nazywamy go festiwalem WARTOŚCI medialnych, twórczych, a przede wszystkim ludzkich. Całkowity dochód z festiwalu przeznaczony jest na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom oraz na wsparcie dziecięcych hospicjów domowych.

Nagradzamy dziennikarzy i dokumentalistów za uczciwość, prawdę, zaangażowanie, uważność, etykę, warsztat i odpowiedzialność za bohaterów swoich historii.

Ze względu na możliwe ograniczenia pandemiczne gala będzie transmitowana on-line na profilu Facebook Festiwalu Wrażliwego.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kiedy odbył się pierwszy koncert w Państwowej Operze Bałtyckiej?