stat
Impreza już się odbyła

Upamiętnienie Wystawy Fot. Moment

Zapraszamy na spotkanie z autorami zdjęć prezentowanymi na wystawie fotograficznej Moment, oraz przekazanie pamiątkowego albumu fotograficznego Bibliotece Sopockiej. Spotkanie odbędzie się 29 listopada o godzinie 18:00 w Sopocie, w Filii Broadway Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie przy ul. Kolberga 9. Wstęp wolny.

Zapraszamy wszystkie osoby na ten upamiętniający moment i ostatnie spotkanie na żywo z naszą wystawą, oraz skromny poczęstunek. Powystawowa publikacja zdjęć będzie publicznie dostępna w czytelni biblioteki.

PODZIĘKOWANIA
Serdeczne podziękowania dla wszystkich odwiedzających wystawę, oraz dla członków za udział w wystawie. A szczególne podziękowania dla osób, które pomogły w przygotowaniu wystawy, wykonanie reportaży i filmów, oraz Karolinie Osowskiej, z biblioteki Broadway za inicjatywę i udostępnienie przestrzeni na wystawę.

O wystawie fotograficznej Moment Zbiorowa wystawa fotografii członków Sopockiego Klubu Fotograficznego. Wystawa zawiera zdjęcia wykonane w różnych technikach fotograficznych i na różne tematy - w ten sposób postanowiliśmy odzwierciedlić różnorodność osób tworzących nasz klub. Fotografie dają obraz naszemu światopoglądowi, ukazują to co jest dla nas ważne oraz to na co kierujemy obiektyw. W ten sposób chcemy pokazać nasz świat ludziom i zwrócić ich uwagę na otaczające nas piękno.

Wystawa zawierała 75 zdjęć 25 członków Sopockiego Klubu Fotograficznego. Są to zdjęcia kolorowe i czarno-białe, od krajobrazów, przez fotografię uliczną, aż po portrety. Innymi słowy: każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.

Wystawa trwała od 6 września do 4 października 2019 r. W trakcie trwania wystawy zorganizowaliśmy 3 wydarzenia. Wernisaż, spotkanie autorskie i zakończenie wystawy. Reportaże i filmy z tych wydarzeń są dostępne na stronie internetowej. Dodatkowo stworzyliśmy wirtualną galerię w której można nadal oglądać naszą wystawę.

więcej informacji na temat wystawy fotograficznej:
https://moment.studiopcf.com

więcej informacji na temat Sopockiego Klubu Fotograficznego:
https://skf.studiopcf.com oraz na stronie Facebook:
https://facebook.com/SopockiKlubFotograficzny

#MomentWystawaFotograficzna #SopockiKlubFotograficzny #SKF #PTTKSopot #PTTK #Sopoteka #BibliotekaSopocka

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?