stat
Impreza już się odbyła

Upamiętnienie Wystawy Fot. Moment

Zapraszamy na spotkanie z autorami zdjęć prezentowanymi na wystawie fotograficznej Moment, oraz przekazanie pamiątkowego albumu fotograficznego Bibliotece Sopockiej. Spotkanie odbędzie się 29 listopada o godzinie 18:00 w Sopocie, w Filii Broadway Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sopocie przy ul. Kolberga 9. Wstęp wolny.

sty 20

środa, godz. 18:00

Online, Literacki Sopot
Wstęp wolny
maj 21-23

piątek - niedziela, godz. 16:00

Zapraszamy wszystkie osoby na ten upamiętniający moment i ostatnie spotkanie na żywo z naszą wystawą, oraz skromny poczęstunek. Powystawowa publikacja zdjęć będzie publicznie dostępna w czytelni biblioteki.

PODZIĘKOWANIA
Serdeczne podziękowania dla wszystkich odwiedzających wystawę, oraz dla członków za udział w wystawie. A szczególne podziękowania dla osób, które pomogły w przygotowaniu wystawy, wykonanie reportaży i filmów, oraz Karolinie Osowskiej, z biblioteki Broadway za inicjatywę i udostępnienie przestrzeni na wystawę.

O wystawie fotograficznej Moment Zbiorowa wystawa fotografii członków Sopockiego Klubu Fotograficznego. Wystawa zawiera zdjęcia wykonane w różnych technikach fotograficznych i na różne tematy - w ten sposób postanowiliśmy odzwierciedlić różnorodność osób tworzących nasz klub. Fotografie dają obraz naszemu światopoglądowi, ukazują to co jest dla nas ważne oraz to na co kierujemy obiektyw. W ten sposób chcemy pokazać nasz świat ludziom i zwrócić ich uwagę na otaczające nas piękno.

Wystawa zawierała 75 zdjęć 25 członków Sopockiego Klubu Fotograficznego. Są to zdjęcia kolorowe i czarno-białe, od krajobrazów, przez fotografię uliczną, aż po portrety. Innymi słowy: każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.

Wystawa trwała od 6 września do 4 października 2019 r. W trakcie trwania wystawy zorganizowaliśmy 3 wydarzenia. Wernisaż, spotkanie autorskie i zakończenie wystawy. Reportaże i filmy z tych wydarzeń są dostępne na stronie internetowej. Dodatkowo stworzyliśmy wirtualną galerię w której można nadal oglądać naszą wystawę.

więcej informacji na temat wystawy fotograficznej:
https://moment.studiopcf.com

więcej informacji na temat Sopockiego Klubu Fotograficznego:
https://skf.studiopcf.com oraz na stronie Facebook:
https://facebook.com/SopockiKlubFotograficzny

#MomentWystawaFotograficzna #SopockiKlubFotograficzny #SKF #PTTKSopot #PTTK #Sopoteka #BibliotekaSopocka

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Cenioną w środowisku Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius w 2010 roku otrzymał trójmiejski poeta...