stat

Trasa jubileuszowa z okazji 30-lecia Musicalu Metro

  • sobota, 12 marca, godz. 19:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    99 - 219
    Kup bilet

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

"METRO". Gdzieś między fikcją a rzeczywistością... Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground - sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.

Libretto i teksty piosenek - Agata i Maryna MIKLASZEWSKIE
Muzyka - Janusz STOKŁOSA
Scenariusz, choreografia i reżyseria - Janusz JÓZEFOWICZ
Wystąpią: Natasza URBAŃSKA, Janusz JÓZEFOWICZ, Kuba JÓZEFOWICZ, Mariusz CZAJKA, Artur CHAMSKI, Jerzy GRZECHNIK, Natalia SROKOCZ, Magda DĄBKOWSKA i inni...

Czas trwania przedstawienia 120 min. bez przerwy prapremiera - 30.01.1991r. w Teatrze Dramatycznym w Warszawie

Musical METRO to legenda polskiej rozrywki. To kultowy polski musical grany nieprzerwanie od 30 lat. Teraz wyrusza w trasę po Polsce aby występami na żywo uświetnić jubileusz 30-lecia powstania. Trzecie na trasie po Śląsku i Krakowie jest Trójmiasto, gdzie w spektakularnym miejscu jakim niewątpliwie jest jedna z największych w Polsce hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA, odbędzie się wyjątkowy, jubileuszowy koncert. Występ ten zrealizowany zostanie z rozmachem i perfekcjonizmem na jaki stać jego reżysera - Janusza Józefowicza.
Kup bilet
sty 30

niedziela, godz. 18:00

bilety 60 zł
Kup bilet
mar 14

poniedziałek, godz. 9:00, 12:00

bilety 45-50 zł
ulgowy 35-40 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Hanna Raniszewska występuje pod pseudonimem: