stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

The Forest Tuner - Tunes // koncert

The Forest Tuner to zespół puzonisty Szymona Białoruckiego. Muzyka tego kwartetu wymyka się z głównego nurtu wschodzących zespołów jazzowych. Stroiciel Lasu czerpie radość ze spokojnego wsłuchiwania się w naturalne dźwięki przyrody i tworzy muzykę, która oddaje stan jego ducha. Swoimi melodiami opowiada historie z morałem, pozostawiając słuchaczom przestrzeń na własną interpretację.

Debiutancki album "Tunes" wydany nakładem SJ Records zawiera dziewięć kompozycji Szymona Białoruckiego, które wykonuje razem z Mateuszem Sobiechowskim (fortepian), Adamem Tadelem (kontrabas) i Piotrem Budniakiem (perkusja). Ostatni utwór na płycie pt. "Stroiciel" obrazuje krótki film animowany stworzony przez grafika i rysownika Marcina Podolca.

jazz - koncerty w Trójmieście


The Forest Tuner został wyróżniony przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie uzyskując wsparcie na realizację albumu "Tunes" w ramach programu "Jazzowy debiut fonograficzny"

Koncert premierowy albumu odbył się 10 lipca 2016 na festiwalu Warsaw Summer Jazz Days.

BILETY: 35 zł
Kup bilet online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?

 

Najczęściej czytane