stat
Impreza odwołana

Teatr przy ukraińskim stole

Pragniemy zabrać Was w kolejną podróż. Tym razem odwiedzimy Ukrainę. Czy będzie to wyprawa w nieznane, czy może zapukamy do drzwi dobrze znanych sąsiadów? Jak będzie wyglądać ta podróż? Sami jesteśmy ciekawi.

Zaprezentujemy sztukę autorstwa Nedy Neżdany w przekładzie Jerzego Czecha "Kto otworzy drzwi?" Reżyserem czytania będzie Piotr Jankowski.

"...)Macie swoją wolność, udławcie się nią. Możesz odejść, ale możesz zostać, możesz być żywa, ale możesz być martwa. Sama wybierasz.(...) Nie musisz przystosowywać się do warunków. Sama je stwarzasz. Twoje słowa są twoimi słowami, twoje kroki - twoimi krokami, twój cień - to twój cień... Ciągle czekałyśmy na tego, kto otworzy drzwi - nadaremnie.(...)"
Neda Neżdana "Kto otworzy drzwi?"

Prawa autora oraz tłumacza reprezentuje w Polsce Agencja Dramatu i Teatru ADiT w Warszawie "Teatr przy ukraińskim" stole został objęty honorowym patronatem Konsulatu Ukrainy.

Informujemy, że na każdych naszych spotkaniach będzie obecny fotograf, a zdjęcia wykorzystywane będą do rozpowszechniania naszych spotkań z "Teatrem przy...stole" oraz w fotorelacji.

Informacja pod nr tel: 502 465 702

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się aktor Teatru Wybrzeże, który zagrał w najnowszym filmie Jana Komasy "Hejter"?