stat
Impreza już się odbyła

Teatr przy szwedzkim stole

Zapraszamy na kolejną odsłonę naszego "Teatru przy... stole". Będzie poruszająca, czasami może bulwersująca... Będzie momentami zabawnie, ale będzie też refleksyjnie. Zapewnimy Wam wieczór skłaniający do przemyśleń.

22 - 29 sierpnia 2020

bilety 15 - 50 zł
ulgowy 10 - 35 zł
Kup bilet
wrz 25-27

piątek - niedziela

Gdynia,
Wstęp wolny
"(...)TAGE: Myślisz, że nasze życie jest zasrane, braciszku?
HANS: Nie, myślę, że jest niezłe. Tak myślę. I wiesz co jeszcze myślę? Że jak Cię nic nie gryzie, to znaczy jak sumienie masz w porządku, to wtedy ci jest lepiej. Że wtedy dopiero to widać. Że tego się inaczej nie da zmierzyć.(...)"
"Naczelny" Stig Larsson

Zaprezentujemy sztukę autorstwa szwedzkiego pisarza Stiga Larssona w przekładzie Mariusza Kalinowskiego w reżyserii wspaniałego Piotra Jankowskiego. Prawa autora oraz tłumacza reprezentuje w Polsce Agencja Dramatu i Teatru "ADiT" Po czytaniu zapraszamy do dyskusji i do stołu, zastawionego szwedzkimi przekąskami.

Informujemy, że na każdych naszych spotkaniach będzie obecny fotograf, a zdjęcia wykorzystywane będą do rozpowszechniania naszych spotkań z "Teatrem przy...stole" oraz w fotorelacji.

Czytanie rozpoczynamy KWADRANS PRZED DZIEWIĘTNASTĄ
Zapraszamy od 17.30
Informacja pod nr tel: 502 465 702

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

W piwnicy którego ze słynnych gdańskich budynków Jan Heweliusz składował produkowane przez siebie piwo?