stat

Teatr dla dzieci: Szelmostwa Lisa Witalisa

Treścią bajki jest historia spryciarza i oszusta, który żerując na chciwości i głupocie wykorzystuje swoich leśnych sąsiadów. Tytułowe szelmostwa to trzy kolejne zdarzenia. W pierwszym z nich nasz bohater za pomocą obietnic sprytnie prowokuje grupę, granych przez dzieci niedźwiedzi, do z góry skazanego na niepowodzenie ataku. Lis nie poprzestaje jednak na drobnym oszustwie.

sie 22

niedziela, godz. 14:00

Pruszcz Gdański, Zastawna
Wstęp wolny
Widząc swoją bezkarność w drugiej historii nabiera całą leśną społeczność. Ale każda niegodziwość, przynajmniej w bajkach, zostaje w końcu ukarana. Wybrany zwierzęcym Prezydentem Witalis, tak długo wykorzystuje swoich poddanych, aż w końcu zostaje przez nich publicznie ukarany.

Przedstawienie przygotowane jest bardzo starannie od strony plastycznej, muzycznej i widowiskowej. Piękna scenografia będąca w istocie dziecięcą książką o łącznych wymiarach 20 m² posiada kilka ogromnych stron, na których wyczarowywany jest świat namalowany słowem Jana Brzechwy. Będą piosenki, tańce i konkursy.


Organizator:
Lucyna Labudda
Tel. 504 038 470


Cena 10 zł osoba, dzieci do lat 2-óch wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się gra komputerowa stworzona przez Mateusza Skutnika, której akcja rozgrywa się w Gdańsku?