stat
Impreza już się odbyła

Teatr dla dzieci: Alien Grammar Show

Spektakl w języku angielskim dla uczniów z klas 4-6

gru 16

czwartek, godz. 12:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
Kup bilet
Uwaga, w waszej szkole wylądowali kosmici! Wyglądają i zachowują się jak ludzie. Możecie ich zdemaskować, gdy uważnie przysłuchacie się, co mówią. Kosmici robią błędy za każdym razem, gdy zadają pytania po angielsku! To bardzo interaktywne przedstawienie o wartkiej akcji stanowi doskonałą powtórkę z tworzenia podstawowych pytań w języku angielskim.

The Alien Grammar Show opowiada historię kosmity, który przybył na krótko na Ziemię, w poszukiwaniu swoich dzieci Blipa i Blopa. W pościg za kosmitą udaje się dwoje agentów służb międzygalaktycznych (Agenci w czerni) z misją specjalną, aby schwytać i zlikwidować Obcego. Zarówno kosmita, jak i agenci potrzebują pomocy widzów, dzięki czemu ten zabawny spektakl o wartkiej, zaskakującej akcji jest również wyjątkowo interaktywny. Główny element edukacyjny przedstawienia opiera się na pomyśle, że kosmici nie potrafią zadawać poprawnych gramatycznie pytań po angielsku, co skutkuje potrzebą przetestowania pod tym względem również widowni.

The Alien Grammar Show powstał z myślą o widzach w wieku 10-13 lat, którzy nie są już zainteresowani dziecięcymi bajkami, ale jednocześnie ich poziom komunikacji w języku angielskim nie jest jeszcze zbyt zaawansowany. Obecnie spektakl ten należy do naszych najpopularniejszych tytułów (również wśród starszych widzów, włączając nauczycieli, którzy świetnie się na nim bawią!) we wszystkich krajach, w jakich występujemy.

Zamówienia i sprzedaż biletów:

Magdalena Kaźmierczak-Burchardt
tel. 502 700 114

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszą siedzibą Teatru Muzycznego był...?