stat
Impreza już się odbyła

Teatr Barnaby: Dzielny Grześ i Święty Mikołaj

  • niedziela, 6 grudnia, godz. 17:00
  • Lokalizacja
    Online
    Organizator: Plama
  • Bilety
    wstęp wolny

Z okazji Mikołajek zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl online "Dzielny Grześ i Święty Mikołaj" w wykonaniu Teatru Barnaby. Będzie to klasyczne przedstawienie pacynkowe, odgrywane na oryginalnej scence pacynkowej wzorowanej na angielskim teatrze Punch&Judy.

sty 24

niedziela, godz. 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
mar 18

czwartek, godz. 9:00, 11:30, 18:30

Kup bilet
Święta już tuż tuż i na pewno każde grzeczne dziecko czeka na swój wymarzony prezent. Niestety, w mieście pojawiła się okropna wiedźma, która swoimi czarami będzie chciała nam wszystko zepsuć. Na szczęście, nad pracą Świętego Mikołaja czuwa dzielny Grześ, który nie pozwoli czarownicy na żaden występek i uratuje ten, jakże ważny, dzień w Roku. Jak Grześ tego dokona?
Chyba najlepiej będzie, jak zobaczycie to sami.

Przedstawienie Dzielny Grześ i Święty Mikołaj to zabawna historia przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Każdy z bohaterów tego przedstawienia wchodzi w dialog z widzami, co sprawia że można się poczuć, jak część spektaklu, a komiczna forma teatralna, jaką jest pacynka, potrafi doskonale rozbawić najsmutniejszego smutasa.

Teatr Barnaby z Gdańska działa od 2013 roku. To jedna z niewielu scen marionetkowych w Polsce. Jego założycielem i twórcą jest Marcin Marzec, absolwent Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu. Do 2015 grał w Teatrze Arlekin w Łodzi. Aktualnie współpracuje z Teatrem Miniatura i Teatrem Szekspirowskim w Gdańsku.

Spektakl będzie można zobaczyć na naszym profilu Facebook oraz w wysokiej rozdzielności na naszym kanale YouTube 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Akcja powieści "Hanemann" Stefana Chwina dzieje się w: