stat
Impreza już się odbyła

Targi Plakatu

Po ciepło przyjętej kwietniowej edycji czas na kolejną! Pierwszego grudnia ponownie wypełnimy pierwsze piętro Sztuki Wyboru plakatami najzdolniejszych grafików i ilustratorów.

Zgłoszenia i informacje dla wystawców: sklep@sztukawyboru.eu

Wystawcy:

Mary Zaleska jest graficzką kreatywną i ilustratorką z Gdańska. Swoją edukację oraz doświadczenie zawodowe zdobyła w Nowym Jorku, z którego wróciła rok temu. Obecnie podróżuje i zdobywa nowe doświadczenia. Jej ilustracje ukazały się m.in. w magazynach Newsweek Polska i Charaktery.
instagram.com/maryzaleska

Offedirko absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Dziennikarstwa na UWM i Kulturoznawstwa na UG. Ilustratorka i projektantka graficzna. Tworzy m.in.
identyfikacje wizualne dla firm, okładki płyt, plakaty i oprawy graficzne wydarzeń kulturalnych. Jedna z organizatorek Ladies Wine & Design Trojmiasto.

Szymon Banek tworzy plakaty, ilustracje i projekty graficzne. W 2017 zajął II Miejsce w konkursie z okazji 40-lecia pracy twórczej Andrzeja Pągowskiego. W 2018 brał udział wystawie VII Międzynarodowe Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego w Oświęcimiu. Zarówno w życiu prywatnym jak i w artystycznych działaniach stawia na dowcip.

Hanna Kmieć - młoda ilustratorka z Gdańska. Jej ilustracje były publikowane w magazynach takich jak Zwykłe Życie czy Szjan. Zaraża uśmiechem i kocha pieski! ½ młodego duetu graficznego studio.kmicic

Więcej Piękna / Sylwia "Nikko" Biernacka Kolażystka, fotografka, rysowniczka. Pani wielu talentów, która z niejednego martwego punktu ruszyła po nowe. Wystawia swoje prace w kraju i zagranicą. Publikacje w prasie ("Polityka", "Wysokie Obcasy", "Tygodnik Powszechny", "Gazeta Wyborcza") oraz w książkach. Autorka indywidualnych projektów artystycznych, współuczestniczka projektów międzynarodowych. Głównym tematem jej zainteresowań twórczych jest zagadnienie tożsamości i przenikania czasów.

PADE SPACE - to młoda ilustratorka, która ukochała sobie uszlachetnianie swoich prac o złocenia czy folie holograficzne ale uwielbia również klasyczną ilustrację.
www.instagram.com/pade_space/

Ola Szpunar - autorka ilustracji do takich książek jak "Opowieści spod czereśni" oraz "Słoń w składzie porcelany". Tworzy piękne, kolorowe, bajkowe grafiki oraz ręcznie malowną ceramikę.
www.instagram.com/olaszpu/

Szast i Prast - w ich plakatach znajdziecie dużo koloru, energię i wielką pasję.
Roche to projektant graficzny z Gdańska. Opiera się na minimalizmie bawiąc się przy tym literą.
www.rochestudio.eu

Ania Piwnicka ilustratorka i graficzka z Gdańska. Swoją twórczość opiera na wykonywanych ręcznie ilustracjach, które przedstawia nie tylko na papierze, ale również na kurtkach, które maluje.
www.instagram.com/aniapiwnickaania-piwnicka.wixsite.com/aniapiwnicka

Ania Tatar - tegoroczna absolwentka grafiki na ASP w Gdańsku. Pasjonatka ilustracji oraz logotypu. Lubi eksperymentować z różnymi technikami od ilustracji cyfrowej, przez kolaż aż do form przestrzennych.
www.instagram.com/tataranja

Vera King zajmuje się projektowaniem graficznym, rysunkiem i realizacjami wielkoformatowymi. Wykorzystując opanowany warsztat graficzny koncentruje się na ilustracji. Projektuje ilustracje dla dorosłych, dzieci, plakaty, wydawnictwa eksperymentalne, identydikacje wizualne a nawet autorskie formy tatuażu. Uczestniczka wielu wystaw zbiorowych i indywidualnych. Na co dzień jest pracownikiem dydaktycznym w na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku
---
Autorką plakatu reklamującego wydarzenie jest Iga Illustrations

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się pierwsze edycje Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych - dzisiejszej wizytówki Gdyni?