stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Święta, święta i pocztówki - warsztaty dla seniorów z tworzenia artystycznych kartek świątecznych

Klub Doborowego Towarzystwa kończy rok! Uwielbiam celebrować takie wydarzenia. Nie mogliśmy wybrać lepszego momentu. Wielkimi krokami zbliża się przecież najurokliwszy czas w roku. Już czujemy ciepło otwieranego piekarnika i rozchodzący się zapach świeżo upieczonego piernika... Ale Święta to nie tylko domowej roboty smakołyki. To również czas wysyłki specjalnie wyselekcjonowanych kartek świątecznych do najbliższych.

lut 2

środa, godz. 18:30

bilety 80 zł
przedsprzedaż 50 - 70 zł
Kup bilet
Przygotujmy wspólnie wyjątkowe pocztówki inspirowane twórczością Bożeny Truchanowskiej. Zapoznamy się z technikami użytymi w pracach stworzonych przez bohaterkę wystawy Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej, aby dojść do jak najciekawszych rezultatów. A po świecie artystycznych ilustracji poprowadzi nas Joanna Sieczko, graficzka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Gosi Bujak mailowo na adres m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na numer 58 662 09 35.
Joanna Sieczko projektantka graficzna, fotografka. Mieszka i tworzy w Białymstoku. Absolwentka grafiki na Politechnice Białostockiej oraz ASP w Gdańsku. Twórczyni kolażowych ilustracji, w których łączy motywy współczesnej popkultury z zasobami internetowych archiwów, techniki cyfrowe z manualnymi. Jej prace ukazały się na łamach magazynów oraz zinów takich jak Zupełnie Inny Świat, Gazzetta Italia, Wizje, Kontakt, Szajn, Dipsheet.

Zapisy: www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/
Prowadzenie: Joanna Sieczko oraz Gosia Bujak / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Informacja o biletach

Bilety: wstęp bezpłatny; obowiązują zapisy; liczba miejsc ograniczona;

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Max Lars to pseudonim którego trójmiejskiego pisarza?