stat
Impreza już się odbyła

Świąteczne warsztaty zero waste - string art

Projektornia GAK serdecznie zaprasza na kolejną odsłonę Projektu My! Tym razem zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia ozdób świątecznych w duchu zero waste. Posprzątaliśmy zakamarki, magazynki i wszystkie składziki Projektorni i okazało się, że mamy w nich materiały idealnie nadające się na warsztaty z tworzenia świątecznych ozdób.

w każdą sobotę (do 29.01), godz. 10:30, 12:00, 13:30,

Gdańsk, Zdrojowa 2
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł

w każdą sobotę (do 29.01), godz. 10:30, 12:00, 13:30,

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Podczas zajęć stworzymy świąteczne dekoracje w stylu string art, które przybliżą nas do świąt.
String art, czyli co?

Do stworzenia obrazu string art potrzeba nam tylko deski, gwoździ, włóczki/sznurka i odrobinę wyobraźni. Za pomocą przeplatania sznurków zahaczonych o gwoździe stworzycie swoje niepowtarzalne kompozycje. Namacalnym efektem warsztatów będzie dzieło idealnie nadające się na prezent świąteczny lub dekorację do powieszenia w domu.

Warsztatom przyświecać będzie idea zero waste, dlatego jeśli zalegają Wam w domu stare włóczki, sznurki, gwoździe, wstążki, wstążeczki - słowem wszystko co mogłoby się na takich warsztatach przydać, to śmiało! Można przynosić! My oczywiście zapewniamy wszystkie materiały warsztatowe, ale jak wiemy, od przybytku głowa nie boli.

Z uwagi na konieczność używania młotka i gwoździ kierujemy warsztaty do osób dorosłych, ale uwaga..! rodzice w duecie z dzieckiem (wiek: 7+) też są mile widziani.

Warsztaty poprowadzi instruktorka: Agata Kozak

Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem:
projektornia@gak.gda.pl lub pod numerem telefonu 58 3434691

Do zobaczenia w Brzeźnie!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najdłużej panującym dyrektorem teatru instytucjonalnego w Trójmieście jest...