stat
Impreza już się odbyła

Superbohater umiera

Grupa Teatralna Standby Studio działająca w ramach Akademickiego Centrum Kultury "Alternator" Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na spektakl online "Superbohater umiera", który w całości powstał zdalnie. Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca o godz. 18.00.

wrz 29

wtorek, godz. 19.00

Gdynia,
bilety 60 zł
ulgowy 50 zł
Kup bilet
paź 9

piątek, godz. 17:30

bilety 95, 110 zł
Kup bilet
Sztuka jest inspirowana dramatem "Król umiera, czyli ceremonie" Eugène'a Ionesco. Spektakl "Superbohater umiera" został zarejestrowany całkowicie zdalnie i będzie dostępny online pod linkiem (link stanie się aktywny w momencie rozpoczęcia wydarzenia).

Opis:

Jeden z najbardziej znanych dramatów legendarnego francuskiego pisarza Eugène'a Ionesco "Król umiera, czyli ceremonie" przeniesiony na współczesne realia popkultury. Dzisiaj nie ma już miejsca dla królów, bowiem obecnie światem rządzą superbohaterowie, przynajmniej w kulturze masowej. Jednak nawet oni muszą się zmierzyć ze śmiertelnością natury ludzkiej. Z tą informacją boryka się główna postać dramatu - tytułowy Superbohater, który w latach swojej świetności potrafił zmuszać siły natury do posłuszeństwa i uratował wiele istnień ludzkich. Zaczyna on stopniowo tracić swoją moc, sprawność fizyczną, a cały świat zaczyna rozpadać się wraz z nim. Całość utrzymana jest w groteskowej stylistyce teatru absurdu.

Obsada:

SUPERBOHATER - Krzysztof Maik
MAŁGORZATA - Aleksandra Pajdowska
MARIA - Karolina Narojczyk
PANI DOKTOR - Patrycja Chilińska
JULIA - Agnieszka Lewińska
STRAŻNICZKA - Natalia Walaszczyk

Zespół:

Reżyseria/Zdjęcia/Montaż - Jan Orszulak
Scenariusz - Jan Orszulak, Patrycja Chilińska
Korekta scenariusza online - Olga Olczak
Asystent reżysera - Patrycja Chilińska
Operatorzy kamer - Patrycja Chilińska, Kamil Kukier, Piotr Kurcewicz, Agnieszka Lewińska, Jerzy Maik, Krzysztof Maik, Mateusz Molik, Natalia Munik, Karolina Narojczyk, Natasza Narojczyk, Aleksandra Pajdowska, Julia Styczyńska, Anna Walaszczyk, Natalia Walaszczyk
PR - Karolina Narojczyk
Kierownik produkcji - Aleksandra Pajdowska

Zapraszamy do obserwowania stron teatru Standby Studio

https://www.facebook.com/studiostandby
https://www.instagram.com/standbystudio/
https://www.youtube.com/standbystudio

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Największą teatralną widownię w Trójmieście ma...?