stat
Impreza już się odbyła

Strefa Sztuki WZiE - wernisaż online

Strefa Sztuki na Wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej to zaaranżowana przestrzeń, która powstała w holu na pierwszym piętrze budynku Wydziału. W założeniu będzie wspierała sztukę trójmiejską ludzi z pasją do jej tworzenia, którzy bezpłatnie mogą wystawiać i promować swoje dzieła. Obecna, pierwsza wystawa przedstawia plakaty autorstwa Karoliny Podoskiej oraz plakaty wykonane przez studentów Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

14 maja - 26 czerwca 2021, godz. 18:00 - 21:00

Wstęp wolny

26 kwietnia - 30 czerwca 2021, godz. 12:00

Online
Wstęp wolny
W ramach wystawy będą organizowane otwarte wernisaże dla społeczności akademickiej jak i trójmiejskiej. Strefa Sztuki powstała z myślą o uzdolnionych studentach, absolwentach i pracownikach Politechniki Gdańskiej, ale także z myślą o współpracy z innymi uczelniami, instytucjami i artystami Trójmiejskimi. Co 2-3 miesiące, wystawy będą się zmieniać, zachęcamy do śledzenia aktualności i odwiedzania przestrzeni osobiście, po zniesieniu obostrzeń.

Tym samym Strefę Sztuki na WZiE PG uważamy oficjalnie za otwartą!

Wystawę można już obejrzeć na żywo od połowy grudnia w Strefie Sztuki na Wydziale. Z powodu ograniczeń, otwarcie strefy jak i pierwszy wernisaż nie mogły się odbyć w sposób tradycyjny.

W zamian proponujemy zwiedzenie wirtualnej galerii w formie filmu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie odbyły się I Świętojańskie Noce Muzyki Operowej w Gdańsku?