• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza
Stand-up Open mic

Stand up comedy in English: Terrific / Hangover Stories

WSPANIAŁA KOMEDIA STAND-UP W JĘZYKU ANGIELSKIM / HISTORIE NA KACU. Kolacja i stand-up!

sty 15

poniedziałek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 50 zł
Kup bilet
kwi'24 9

wtorek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 59 zł
Kup bilet
Przygotuj się na wieczór pełen śmiechu jak żaden inny, gdy Terry Marynich wkracza na scenę!
Drzwi 19:30 / przedstawienie 20:00

Spektakl komediowy w języku angielskim z udziałem publiczności na żywo. Czy masz naprawdę przykrą historię o kacu? Zabawny? Obrzydliwy? Lepszego niż w hollywoodzkich filmach? Jasne, że tak! Mieszkasz w Polsce! Opowiadanie historii o kacu jest tutaj sportem narodowym. Więc jesteś gotowy na konkurencję.

Możesz wyjść na scenę i opowiedzieć swoją historię, Terry Marynich, gospodarz wydarzenia będzie miał ich kilkanaście. Jeśli Twoja historia będzie lepsza niż historia komika, dostaniesz piwo! Jeśli nie dobrze, nagrodą pocieszenia jest także piwo! Więc będziesz mieć kaca i wymyślisz lepszą historię na następny raz!

Będzie epicko!

"PRZERAŻAJĄCY"
Godzina stand-upu w języku angielskim. Terry to komik stand-upowy, który zawsze wpada w kłopoty. To jest niedorzeczne! Ma tysiąc historii o tym, jak wpakować się i wyjść z kłopotów, a niektórymi z nich podzieli się w Białym Króliku w sercu Szczecina. Spektakl jest idealny dla Polaków, którzy mówią choć trochę po angielsku, innych obcokrajowców lub po prostu przypadkowych osób z sąsiedztwa. Przyjdź, aby być świadkiem i dojdź do sedna sprawy: Czy tytuł "Wspaniała" jest ironiczny?

Ponadto te występy są wspaniałą okazją do spędzenia czasu i porozmawiania po angielsku z ludźmi, którzy (prawdopodobnie) nigdy by się nie spotkali w żadnych innych okolicznościach. Angielskie występy komediowe typu stand-up mają zazwyczaj szalenie świetne after-party!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20, 80, 100 zł
WYMAGANA JEST REZERWACJA
https://evently.pl/events/3091-terrific-stand-up-comedy-in-english-hangover-stories

Bilety dla 2 lub 4 osób zawierają DARMOWE TAPAS!

Opinie

Sprawdź się

Na początku lat 20. XX wieku do Orłowa przybył na wakacje znany Polski pisarz. Był nim: