stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie motywacyjne dla kobiet

Zapraszamy wszystkie kobiety.

gru 2

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
gru 14

wtorek, godz. 18:00 - 20:00

Online
Szczególnie te, które szukają inspiracji, motywacji, wiedzy i relacji z innymi kobietami. To doskonała okazja na wymianę myśli, opinii i doświadczeń. Idealny moment, by zatrzymać się na chwilę i zastanowić, czy działam tak, jak tego chcę. To wyjątkowa okazja, żeby poznać inne fantastyczne kobiety z Trójmiasta pośmiać się w dobrym towarzystwie, świetnie spędzić razem czas, zainspirować się i zacząć działać.

JESTEŚ WYSTARCZAJĄCA! Nie musisz nikomu nic udowadniać. Pozwól sobie być sobą. Jesteś wystarczająco silna i wystarczająco dobra, aby robić to, co chcesz. Pozostań wierna swoim wyborom i zaufaj swojej sile, bo SIŁA JEST KOBIETĄ.

Przyjdź na spotkanie w O4 Flow i poznaj fantastyczne kobiety. O sile kobiet, o tym jak przestać stawiać potrzeby innych nad swoje, porozmawiają Monika Ośmiałowska i Monika Pryśko.

Monika Ośmiałowska radca prawny, od wielu lat wspierająca kobiety w ich rozwoju, motywująca do działania, podejmowania prób zmian, które prowadzą do lepszej jakości życia. Propagatorka kobiecych sukcesów i wyznawczyni hasła: Niemożliwe nie istnieje.
Monika Pryśko specjalistka od komunikacji społecznej, choć tak naprawdę spełnia się rozpracowując komunikację międzyludzką. Autorka książki i promotorka hasła: ,,Bój się i działaj. Jako Tekstualna pisze dla kobiet już ponad 10 lat. Na co dzień tłumaczy emocje na polski.

Kobiety mają moc do działania, ale również do pomagania innym kobietom. Dwie Moniki doskonale wiedzą, że droga do samospełnienia jest kręta, ale warto ją odnaleźć wybrać odpowiednią ścieżkę według własnych zasad, bo przecież nie musisz z nikim się ścigać, ani nikomu nic udowadniać. Odważnie kroczą tą drogą i podzielą się z nami swoimi doświadczeniami. Opowiedzą, dlaczego warto działać w zgodzie z sobą, nie stosując się do reguł i poglądów, narzuconych przez innych, wbrew powszechnym stereotypom.

Przy kieliszku prosecco dziewczyny podzielą się swoimi historiami, doświadczeniami i przeżyciami, które podbudowały i pomogły niejednej kobiecie. Jeśli masz ochotę na spotkanie w doborowym towarzystwie, szczere, luźne rozmowy, kobiece wsparcie i impuls do działania, przyjdź na spotkanie motywacyjno-inspiracyjno-networkingowe.

Networking dla kogo?
To będzie wyjątkowy wieczór. Bez względu na wiek, stanowisko, każda kobieta zasługuje na to, by doświadczać wspaniałych emocji, spotykać i poznawać inne cudowne kobiety. Dlatego zapraszamy Cię na to spotkanie, abyś mogła razem z nami i z innymi kobietami oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić inspirujący wieczór.
Kiedy?
28 października o godz. 18.00
Gdzie?
W O4 Flow przepięknej przestrzeni O4 Coworking stworzonej z myślą o kobietach.

Czekamy na Ciebie.
 

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?