• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Spotkanie autorskie z Sylwią Michniewicz

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Sylwią Michniewicz, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:00 w Bibliotece Filii Gdańskiej. Spotkanie poprowadzi Weronika Bigus, a rozmowa będzie dotyczyła powieści obyczajowej - "Sekrety domu wśród róż".

lip 28

niedziela, godz. 18:00 - 20:30

Gdańsk, przed Sądem Okręgowym przed...
bilety 45 zł
ulgowy 20-25 zł
przedsprzedaż 35 zł
wrz 13-15

piątek - niedziela, godz. 10:00 - 17:00

Wstęp wolny
O autorce
Sylwia Michniewicz
pochodzi z Łomży, aktualnie mieszka z mężem i kotem w Gdańsku. Z wykształcenia neurologopeda i oligofrenopedagog. Miłośniczka muzyki rockowej i filmów grozy. W wolnej chwili lubi gotować wymyślone przez siebie dania i spacerować po gdańskiej starówce.

"Sekrety domu wśród róż" to jej debiut literacki.

O książce

Marta jest lekkoduchem, często zmienia pracę i miejsce zamieszkania. Nie przywiązuje się do ludzi ani do pieniędzy. Takie przekonania w głównej mierze wpoił jej ojciec, fotograf i podróżnik. Niestety Marta widziała go po raz ostatni piętnaście lat temu, wtedy wyjechał w kolejną podróż i przestał się z nią kontaktować. Dziewczyna została wówczas sama z nadopiekuńczą matką.

Pewnego dnia Marta otrzymuje propozycję pracy w Brukseli, ma zostać gosposią w posiadłości belgijskiej arystokratki. W okazałej rezydencji, położonej w przepięknym ogrodzie, oprócz baronowej mieszka także jej sympatyczny syn Paul z rodziną: depresyjną żoną Helene oraz trzyletnim synkiem Victorem.

Marta dostaje regulamin, którym musi się kierować podczas wykonywania swoich obowiązków. Dziewczyna szybko przekonuje się, że w domu panują niekonwencjonalne zasady, a rodzina jest bardzo specyficzna. W dodatku wkrótce wychodzi na jaw, że poprzednia gosposia zniknęła nagle w niewyjaśnionych okolicznościach.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia książki w promocyjnej cenie.
Płatność tylko gotówką.

Opinie

Sprawdź się

Max Lars to pseudonim artystyczny: