stat

Spotkanie autorskie z Sylwią Garską-Chmarycz

Takiej Sylwii Garskiej jeszcze nie znacie!  Już za niespełna tydzień finalistka 9 sezonu programu MasterChef odwiedzi 32 piętro, tym razem nie w celu poprowadzenia warsztatów kulinarnych, tylko żeby opowiedzieć Wam o swojej nowej książce - Smaczne Garnki! 

 
Sylwia pochodzi z Choczewa na Kaszubach i kocha wykorzystywać lokalne produkty, a jednocześnie tworzyć z nich najbardziej nieoczywiste połączenia smaków. Książka zawiera >aż 44 przepisy ze składnikami dostępnymi dla każdego, sięgającymi do korzeni kuchni domowej z odpowiednią dozą fantazji. W poradniku znajdziecie przepisy na takie cuda jak kaszubskie brownie z dżemowych resztek czy słodko-kwaśne lody szczawiowe! Nareszcie będziecie mogli nauczyć się jak przygotować soczyste przegrzebki! Co Wy na to? Na spotkaniu autorskim tradycyjnie nie zabraknie uśmiechu i zabawy (w końcu sami już trochę znacie Sylwię). 
 
Serdecznie zapraszamy! 

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem: 533-326-617 lub mailowo: taras@oliviastar.pl
 
Występ jest w cenie biletu na Piętro Widokowe, można je zakupić tutaj: https://bit.ly/3c1hoQH.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile scen będzie mieć budowany Gdański Teatr Szekspirowski?

 

Najczęściej czytane