• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie autorskie z Michałem Kolanko (1 opinia)

Zapraszamy na spotkanie z Michałem Kolanko, reporterem dziennika Rzeczpospolita, promujące jego książkę "Game changer. Za kulisami polityki."

Polska polityka co i kto decyduje o zwycięstwie lub klęsce?
"Nie powinno się ujawniać, jak robi się kiełbasę i politykę" miał powiedzieć niegdyś kanclerz Niemiec Otto von Bismarck. Jednak to, co ukryte, ciekawi najbardziej.
W książce "Game changer" zaglądamy do wnętrza politycznej maszynki. Politycy i stratedzy, spin doktorzy i marketingowcy, naukowcy i eksperci od mediów opowiadają, jak wygląda prawdziwa polityka. Ujawniają swoje sekrety oraz to, co działo się poza światłem reflektorów, z dala od kamer, w kluczowych momentach krajowej polityki ostatnich 30 lat. Prowadzą nas od historii o dziadku z Wehrmachtu przez wszystkie zwroty, zmiany sojuszy, kluczowe chwile i debaty oraz kampanie, które zdecydowały o tym, że polska polityka wygląda tak jak teraz. Przedstawiają też najważniejsze trendy i zmiany, które kształtują obecny świat w tym wpływ na polską politykę mediów społecznościowych i pandemii. W książce padają również pytania o to, jak politykę zmieni agresja Rosji na Ukrainę.
W 14 wywiadach o sekretach polityki oraz o tym, jak wygrywać wybory, mówią m.in. Adam Bielan, Sławomir Nowak, Jacek Protasiewicz, Marcin Mastalerek, Tomasz Karoń, Krzysztof Janik, Cezary Tomczyk, Jarosław Flis i Maciej Gdula.
Michał Kolanko (rocznik 1985)  dziennikarz polityczny. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od blisko 10 lat zajmuje się polityką. Najpierw jako bloger, później jako dziennikarz i analityk. Od 2017 roku reporter dziennika Rzeczpospolita. Poza polityką, która fascynuje go i pochłania na co dzień, interesuje się fotografią, a w wolnych chwilach ogląda seriale.
 

źródło: rebis.pl

Opinie (1)

  • Max Kolonko

    On tylko jest wiarygodny ,Polak prawdziwy

    • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W którym roku powstała pierwsza opera napisana w Gdańsku?