stat
Impreza już się odbyła

Spotkania z Naukowcami w EduParku - Alfred Nobel

Nagroda Nobla to najbardziej prestiżowa nagroda na świecie, przyznawana co roku wybitnym osobom, które za swoje osiągnięcia zasługują na uznanie. Ale kto to taki ten cały Nobel? Powszechnie kojarzony z dynamitem Alfred Nobel był nie tylko podróżnikiem i literatem.

Aby dowiedzieć się jakie zasługi ma w produkcji ulubionych zabawek dla dzieci i za co wdzięczne mogą mu być jedwabniki oraz jaki związek ma z damskimi torebkami zapraszamy Państwa w pierwszy weekend wakacji szkolnych na kolejne spotkanie z naukowcem.

UWAGA ZMIANA TERMINU!!!

Sobota 29.06.2013r.
godz. 11.00 oraz 13.00 ALFRED NOBEL


Wstęp w ramach biletu na interaktywną EduParku (3zł.ulgowy/ 5zł. normalny). Ilość miejsc ograniczona, można dokonywać wcześniejszych rezerwacji tel. 58 739-61-47 lub email biuro@edupark.gpnt.pl .

Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych, dla dzieci od 6 lat.

Kim tak naprawdę jest naukowiec? Czy znasz jakiegoś sławnego wynalazcę lub odkrywcę z dziedziny nauk przyrodniczych? Nobla, Skłodowską i wielu wielu innych już teraz możesz spotkać w EduParku. Co miesiąc będziemy przybliżać wam sylwetkę innego, wielkiego naukowca oraz jego odkrycia i wynalazki. Oprócz ciekawostek i prezentacji, postaramy się powtórzyć także niektóre wykonywane przez nich eksperymenty! Oferta przeznaczona jest dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych (szczegóły poniżej)

Grupy zorganizowane powyżej 10 osób - możliwe dodatkowe terminy na Spotkania z Naukowcem w EduParku po wcześniejszym ustaleniu, obowiązuje rezerwacja tel. 58 739-61-47 lub email biuro@edupark.gpnt.pl
Koszt dla grup zorganizowanych w dodatkowych terminach - 7zł (20 min zajęć i zwiedzanie wystawy interaktywnej EduParku razem 60min.)
W maju spotkamy się ze znanym Gdańszczaninem - Danielem Gabrielem Fahrenheitem. Przedstawimy w zabawny sposób parę ciekawostek z jego życia, jak zwykle wykonamy kilka eksperymentów tym razem związanych z temperaturą. szczegóły [dla grup oferta ważna od 11.05.2013 do 29.06.2013].

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Gdzie grą na saksofonie debiutował trójmiejski jazzman Przemek Dyakowski?