stat

Spotkania fotograficzne w GTF: Gdańskim Towarzystwie Fotograficznym

Od pierwszego czwartku września do ostatniego czwartku czerwca tradycyjnie odbywają się spotkania pasjonatów fotografii w GTF. Spotkania klubowe odbywają się w Galerii GTF przy Al Wojska Polskiego 10 w Gdańsku w czwartki o 18:00.

Wyjątkiem są dni oficjalnie wolne - kalendarium i tematy spotkań są zawsze publikowane na stronie www GTF. Spotkania GTF mają charakter otwarty i zapraszamy na nie wszystkich miłośników fotografii.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca organizujemy konkurs. Wyniki konkursów miesiąca są zliczane przez cały sezon trwający do czerwca - wtedy odbywa się uroczysta podsumowanie sezony i wręczenie nagród fotograficznych dla osób z najwyższą ilością punktów.

W ostatni czwartek miesiąca działa 'Galeria trzech fotogramów' w ramach której szczegółowo omawiane są trzy konkretne fotografie.

W pozostałe czwartki odbywają się prelekcje, wernisaże, warsztaty, szkolenia, prace klubowe - np nad przygotowywaniem naszych wystaw zbiorowych, lub po prostu miło spędzamy czas dyskutując o naszej wspólnej fotograficznej pasji.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. Uczestniczą w nich zarówno amatorzy, pasjonaci jak i wieloletni praktycy i zawodowcy. Staramy się w każdym momencie stwarzać dobre warunki dla wspólnego rozwoju naszej pasji, pomagać początkującym lub poszukującym wiedzy, wspierać koleżanki i kolegów w ich pierwszych krokach wystawienniczych.

Dla osób stowarzyszonych udostępniamy ciemnię i pracownię fotograficzną oraz dostęp do wielu darmowych warsztatów i szkoleń w dowolnym zakresie.

Z fotograficznym pozdrowieniem - do zobaczenia w czwartek!

Konserwatorium Teatralne Korkoro

w każdą środę (do 12.02.2020), godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 100 zł

Ciekawe Historie / Tomasz Czukiewski - spotkanie i warsztaty

lis 15-16

piątek - sobota, godz. 18:00 - 19:30

Gdynia, ul. Świętojańska 141

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Która spośród oper, prezentowanych w ostatnich latach w Gdańsku, pokazana została premierowo w 1950 roku i jest uważana za początek działalności Opery Bałtyckiej?