• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Spotkania fotograficzne w GTF: Gdańskim Towarzystwie Fotograficznym

Od pierwszego czwartku września do ostatniego czwartku czerwca tradycyjnie odbywają się spotkania pasjonatów fotografii w GTF. Spotkania klubowe odbywają się w Galerii GTF przy Al Wojska Polskiego 10 w Gdańsku w czwartki o 18:00.

w każdy czwartek (do 17.11), godz. 18:00

Wstęp wolny
Wyjątkiem są dni oficjalnie wolne - kalendarium i tematy spotkań są zawsze publikowane na stronie www GTF. Spotkania GTF mają charakter otwarty i zapraszamy na nie wszystkich miłośników fotografii.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca organizujemy konkurs. Wyniki konkursów miesiąca są zliczane przez cały sezon trwający do czerwca - wtedy odbywa się uroczysta podsumowanie sezony i wręczenie nagród fotograficznych dla osób z najwyższą ilością punktów.

W ostatni czwartek miesiąca działa 'Galeria trzech fotogramów' w ramach której szczegółowo omawiane są trzy konkretne fotografie.

W pozostałe czwartki odbywają się prelekcje, wernisaże, warsztaty, szkolenia, prace klubowe - np nad przygotowywaniem naszych wystaw zbiorowych, lub po prostu miło spędzamy czas dyskutując o naszej wspólnej fotograficznej pasji.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. Uczestniczą w nich zarówno amatorzy, pasjonaci jak i wieloletni praktycy i zawodowcy. Staramy się w każdym momencie stwarzać dobre warunki dla wspólnego rozwoju naszej pasji, pomagać początkującym lub poszukującym wiedzy, wspierać koleżanki i kolegów w ich pierwszych krokach wystawienniczych.

Dla osób stowarzyszonych udostępniamy ciemnię i pracownię fotograficzną oraz dostęp do wielu darmowych warsztatów i szkoleń w dowolnym zakresie.

Z fotograficznym pozdrowieniem - do zobaczenia w czwartek!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się zamiejscowy oddział Muzeum Narodowego w Będominie?