Spotkania fotograficzne w GTF - Gdańskim Towarzystwie Fotograficznym

Od pierwszego 7 września startuje nowy sezon spotkań GTF! Spotkania klubowe GTF odbywają się w Galerii GTF przy Al Wojska Polskiego 8/10 w Gdańsku w czwartki o 18:00.

w każdy czwartek (od 01.04 do 25.06.2020), godz. 18:00

Wstęp wolny
Wyjątkiem są dni oficjalnie wolne - kalendarium i tematy spotkań są zawsze publikowane na stronie www GTF. Spotkania GTF mają charakter otwarty, co oznacza, że zapraszamy na nie wszystkich miłośników fotografii.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca organizujemy konkurs. Wyniki konkursów miesiąca są zliczane przez cały sezon trwający do czerwca - wtedy odbywa się uroczysta podsumowanie sezony i wręczenie nagród fotograficznych dla osób z najwyższą ilością punktów.

W pozostałe czwartki odbywają się prelekcje, wernisaże, warsztaty, szkolenia, prace klubowe - np nad przygotowywaniem naszych wystaw zbiorowych, lub po prostu miło spędzamy czas dyskutując o naszej wspólnej fotograficznej pasji.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. Uczestniczą w nich zarówno amatorzy, pasjonaci jak i wieloletni praktycy i zawodowcy. Staramy się w każdym momencie stwarzać dobre warunki dla wspólnego rozwoju naszej pasji, pomagać początkującym lub poszukującym wiedzy, wspierać koleżanki i kolegów w ich pierwszych krokach wystawienniczych.

Dla osób stowarzyszonych udostępniamy ciemnię i pracownię fotograficzną oraz dostęp do wielu darmowych warsztatów i szkoleń w dowolnym zakresie.

Z fotograficznym pozdrowieniem - do zobaczenia w czwartek!

PS Na zdjęciu - obrady Jury konkursu FotoTrick II (2017r) podczas spotkania GTF

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?