stat
Impreza już się odbyła

Spotkania fotograficzne w GTF - Gdańskim Towarzystwie Fotograficznym

Od pierwszego 7 września startuje nowy sezon spotkań GTF! Spotkania klubowe GTF odbywają się w Galerii GTF przy Al Wojska Polskiego 8/10 w Gdańsku w czwartki o 18:00.

Warsztaty Bębniarskie AKI 2019

w każdy wtorek (do 25.02), godz. 17:00, 18:30

Gdańsk,
bilety 200 zł

Spotkania GTF

w każdy czwartek (do 25.06), godz. 18:00

Wstęp wolny
Wyjątkiem są dni oficjalnie wolne - kalendarium i tematy spotkań są zawsze publikowane na stronie www GTF. Spotkania GTF mają charakter otwarty, co oznacza, że zapraszamy na nie wszystkich miłośników fotografii.

W każdy pierwszy czwartek miesiąca organizujemy konkurs. Wyniki konkursów miesiąca są zliczane przez cały sezon trwający do czerwca - wtedy odbywa się uroczysta podsumowanie sezony i wręczenie nagród fotograficznych dla osób z najwyższą ilością punktów.

W pozostałe czwartki odbywają się prelekcje, wernisaże, warsztaty, szkolenia, prace klubowe - np nad przygotowywaniem naszych wystaw zbiorowych, lub po prostu miło spędzamy czas dyskutując o naszej wspólnej fotograficznej pasji.

Spotkania są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, niezależnie od wieku. Uczestniczą w nich zarówno amatorzy, pasjonaci jak i wieloletni praktycy i zawodowcy. Staramy się w każdym momencie stwarzać dobre warunki dla wspólnego rozwoju naszej pasji, pomagać początkującym lub poszukującym wiedzy, wspierać koleżanki i kolegów w ich pierwszych krokach wystawienniczych.

Dla osób stowarzyszonych udostępniamy ciemnię i pracownię fotograficzną oraz dostęp do wielu darmowych warsztatów i szkoleń w dowolnym zakresie.

Z fotograficznym pozdrowieniem - do zobaczenia w czwartek!

PS Na zdjęciu - obrady Jury konkursu FotoTrick II (2017r) podczas spotkania GTF

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Relikty Zamku Krzyżackiego w Gdańsku można oglądać w...?