stat
Impreza już się odbyła

Spacery z lokalnymi przewodnikami po Wyspie Sobieszewskiej

Kto jest bohaterem Wyspy Sobieszewskiej? Dlaczego Wisła sobie Śmiało poczyniła? I co dla użytku parafii w Sobieszewie przekazywano? Zapraszamy do poznania kolejnej dzielnicy Gdańska w ramach projektu - Zostań Lokalnym Przewodnikiem i Przewodniczka. Tej wiosny i lata zapraszamy na bezpłatne wykłady i spacery po Wyspie Sobieszewskiej.

1 października - 30 listopada 2020

Gdańsk
bilety 10 zł

w każdą niedzielę (od 06.12 do 27.12.2020), godz. 13:00 - 14:30

Gdańsk,
bilety 25 zł
ulgowy 20 zł
Trzecia pod względem wielkości Wyspa polskiego wybrzeża. Wyspa, na której znajdują się dwa rezerwaty przyrody. Wyspa, na której podczas swoich wędrówek odpoczywa kilkaset ptaków rocznie. Wyspa, która niegdyś była urokliwym kąpieliskiem, do którego można było dotrzeć droga morska, lądowa a nawet powietrzna...

Wykłady zostały przygotowane dla osób, które chciałyby zostać lokalnymi przewodnikami i przewodniczkami, miłośników i mieszkańców Wyspy oraz dla tych, którzy chcą odkryć skarby tej dzielnicy.

Instytut Kultury Miejskiej i Instytut Kultury Miejskiej i Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów zapraszają na wykłady dla wszystkich zainteresowanych Wyspa Sobieszewska.

25.05 Stacja Biologiczna Uniwersytetu Gdańskiego wczoraj i dziś. Historia portu wodno-lotniczego w Wolnym Mieście Gdańsk / wykład g. 12.00 / Magdalena Urbańska

25.05 Laboratorium Wydmowe - flora wydmowa gdańskiego wybrzeża / wykład g. 13.00 / Katarzyna Zółkoś


miejsce wykładów:
Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów
ul. Turystyczna 3, Gdańsk Sobieszewo
t: 58 323 91 15

kontakt:
pawel.jarczewski@gak.gda.pl
www.wyspaskarbow.gak.gda.pl
Wyspa-Skarbow-GAK
Wincenty Pol na Wyspie

To już dziewiąty sezon ze spacerami i wykładami Lokalnych Przewodników i Przewodniczek w dzielnicach Gdańska. Od kwietnia do czerwca trwają otwarte, bezpłatne wykłady, na których Lokalni Przewodnicy i Przewodniczki poszerzają swoją wiedzę o dzielnicach. Spotkania są otwarte dla wszystkich miłośników i miłośniczek Gdańska, którzy chcą poznać wyjątkowe dzieje miasta. Pod koniec czerwca zaprosimy na wspólne spacery alternatywnymi szlakami!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile lat istniała Sopocka Scena Off de BICZ?