stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ruszamy pod ziemię! - spotkanie podróżnicze

Kasia i Maciej Marczewscy, twórcy docierającego do miliona turystów internetowego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl oraz Galeria Handlowa Madison w Gdańsku madison.gda.pl zapraszają na prezentację podróżniczą o ciekawym temacie "Ruszamy pod ziemię". Spotkanie odbędzie się w Galerii Handlowej Madison, w sali spotkań na II piętrze.

Uczestnicy spotkania przekonają się, że nie trzeba mieć żadnych dodatkowych umiejętności, aby przeżyć ciekawą przygodę pod powierzchnią ziemi. Kasia i Maciej pokażą szereg turystycznych atrakcji zlokalizowanych pod ziemią w Polsce: podziemne trasy turystyczne i muzea pod polskimi miastami, dawne obiekty militarne i kopalnie, groty i jaskinie oraz gigantyczne podziemne kompleksy, które można zwiedzać cały rok niezależnie od pogody.
Maciej opowie o tym co czuł, gdy pierwszy raz schodził pod ziemię, a Kasia o tym jak bardzo bała się ciemności. Pokażą wszystkim, że warto pokonać swoje lęki, wejść do wąskiej górniczej klatki i zjechać 320 metrów pod ziemię.

Spotkanie zakończy losowanie przewodników i turystycznych gadżetów przywiezionych przez Kasię i Macieja z ich wycieczek po Polsce. Prowadzący będą też rozdawać darmowe mapy, przewodniki i foldery z różnych zakątków Polski: od Kaszub, Kociewia, przez centralną Polskę aż po Karkonosze, Małopolskę i Śląskie.

Spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! dedykowane są tym, którzy szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Niezależnie od tego, czy uczestnicy mają już doświadczenia z podróżowaniem po Polsce, czy też nigdy nie wyruszyli poza granice swojego miasta.

Wydarzenie na Facebooku:  https://www.facebook.com/events/1682945935169758/

---

KASIA I MACIEJ MARCZEWSCY
Fundacja Ruszaj w Drogę!

Małżeństwo pasjonatów, pozytywnie zakręcone na punkcie zwiedzania Polski. Od 10 lat aktywnie ją zwiedzają, sprawdzają, testują i opisują najciekawsze atrakcje turystyczne w kraju.
Pod marką "Ruszaj w Drogę!" stworzyli: Fundację promującą polską turystykę w Polsce www.fundacja.ruszajwdroge.pl, Klub - jedyny taki w Polsce cykl Prezentacji Podróżniczych o polskich regionach www.ruszajwdroge.pl/kalendarz i największy blog podróżniczy o Polsce www.ruszajwdroge.pl.

W 2016 roku ich blog dociera do miliona turystów, zostaje wpisany do TOP10 blogów podróżniczych o największym potencjale marketingowym i ogłoszony drugim największym blogiem podróżniczym w Polsce. Ich podróże po Polsce obserwuje na co dzień ponad 50 tysięcy Fanów w mediach społecznościowych. Już w pierwszym roku działania ich Fundacja współpracuje z organizacjami turystycznymi z 16 polskich województw. Doceniają to jurorzy prestiżowego gdańskiego konkursu Tourism Trends Awards i ogłaszają Fundację Ruszaj w Drogę! "Debiutem Roku 2016".  W 2019 roku ukazują się na rynku ich pierwsze drukowane przewodniki: "Ruszaj w drogę na Kociewie" oraz "Ruszaj w Bieszczady" - ekskluzywny przewodnik dostępny wyłącznie na spotkaniach autorskich i w sklepie autorów www.sklep.ruszajwdroge.pl

Kasia i Maciej Marczewscy chętnie dzielą się sprawdzonymi pomysłami na wycieczki: w Internecie, w audycjach radiowych i telewizyjnych oraz na odbywających się regularnie w Trójmieście i okolicach spotkaniach i prezentacjach Klubu Ruszaj w Drogę!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Co to jest Monumental Art?