• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Rodzinny 12 listopada w Spichlerzach na Ołowiance

Koszulki z własnoręcznie namalowanym orłem, quiz wiedzy o morskiej historii Polski, odkrywanie osiągnięć polskich naukowców i fotograficzna ławeczka retro szereg atrakcji czeka na gości, którzy odwiedzą główny oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w sobotę 12 listopada. W ten sposób muzeum zaprasza do wspólnego świętowania przypadającej dzień wcześniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Rodzinne świętowanie w Spichlerzach na Ołowiance

Święto Niepodległości to jedna z najbardziej radosnych rocznic w naszym kalendarzu uroczystości, a towarzysząca jej gdańska parada co roku gromadzi tłumy zarówno mieszkanek i mieszkańców Trójmiasta, jak i turystów, polskich oraz zagranicznych. Narodowe Muzeum Morskie postanowiło w tym roku przedłużyć wspólne świętowanie i zapewnić swoim gościom atrakcje w dniu kolejnym, przypadającym po głównych uroczystościach. 12 listopada w Spichlerzach na Ołowiance, w godzinach 11:00 - 14:00 zwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych pod znakiem orła, rozwiązać zagadki w quizie, a także zanurzyć się w atmosferze retro rodem z dwudziestolecia międzywojennego.

Malowanie orłów, historyczne zagadki oraz tajemnice polskiej nauki

Głównym punktem programu będzie wspólne malowanie białego orła z czasów II Rzeczpospolitej na specjalnie przygotowanych koszulkach. Dzieci biorące udział w warsztatach nie tylko będą mogły ubrać własnoręcznie ozdobione koszulki, ale również zabiorą je na pamiątkę do domu

Opinie

Sprawdź się

Najlepszy film Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni otrzymuje: